Rozrywka i wypoczynek » Święta

Mikołajkowa Parada w Bonarce

Mikołajkowa Parada w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Humor, dobra zabawa i magiczne sztuczki – tak zapowiada się mikołajkowe show w Bonarce. 6 i 7 grudnia w centrum pojawi się Święty Mikołaj wraz z wesołym orszakiem złożonym z elfów, śnieżynek i aniołków na szczudłach. W czasie pochodu odbędą się m.in. mini-występy akrobatyczne i pokazy żonglerskie.

Mikołajki to czas wielkiej radości. Każde dziecko z niecierpliwością wyczekuje tego dnia. Święty Mikołaj rozdaje wtedy prezenty i spełnia najskrytsze marzenia. Zazwyczaj robi to potajemnie. W tym roku postanowił jednak wraz z wesołym orszakiem odwiedzić Bonarkę.

Mikołajkowe show zaczaruje całą Bonarkę. W czasie jego trwania barwna parada Świętego Mikołaja i jego pomocników przejdzie pasażami centrum. Wśród członków orszaku zobaczymy m.in. psotne elfy na monocyklach, mistrzów żonglerki, urocze śnieżynki i aniołki na kilkumetrowych szczudłach. Nie zabraknie słodkich upominków i czasu na pamiątkowe zdjęcia.

Mikołajkowy happening w Bonarce odbędzie się 6 i 7 grudnia - w piątek w godz. 15:00 - 20:00, a w sobotę - 12:00 - 17:00. Orszak Świętego Mikołaja będzie wyruszał o każdej pełnej godzinie. Jego wesoły przemarsz potrwa każdorazowo 45 min.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »