Technologie » AGD - RTV

Mikołajkowe atrakcje od MediaMarkt w Gdańsku!

MediaMarkt w Galerii Bałtyckiej rzuca mikołajkowe wyzwanie, jakiego klienci jeszcze nie widzieli! Już w piątek, 6 grudnia MediaMarkt zorganizuje Turniej TEKKEN 7

Każdy uczestnik zabawy, który pokona ekipę MediaMarkt, zgarnie 500 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w dowolnym sklepie z sieci. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie MediaMarkt przygotowało dla swoich klientów z Gdańska – w Centrum Handlowym Matarnia dzieci mogą wziąć udział m.in. w karaoke z grą Let’s sing! oraz zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

 

Świąteczna afmosfera, rywalizacja i niezwykłe okazje? MediaMarkt rzuca swoim klientom wyzwanie w Turnieju TEKKEN 7. Każdy może podjąć rękawicę i zawalczyć z ekipą MediaMarkt o wyjątkowe nagrody. Pierwszy pojedynek rozpocznie się w sklepie sieci w Galerii Bałtyckiej już w Mikołajki, 6 grudnia. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy odwiedzić salon MediaMarkt w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 141. Zapisy odbędą się w sklepie i potrwają aż do startu turnieju, a pierwszy pojedynek rozpocznie się o godzinie 15:00 tego samego dnia. Zabawa potrwa do godziny 19.45.

 

Każdy Klient, który zwycięży w bitwie 1 na 1 z pracownikiem MediaMarkt oraz odpowie na pytanie konkursowe dotyczące sieci elektromarketów, ma szansę wygrać główną nagrodę – kartę podarunkową o wartości 500 zł. Na zwycięzców tylko jednego pojedynku również czeka wyróżnienie – 50 zł na karcie podarunkowej. To jednak nie wszystko! Tylko 6 grudnia w salonie w Centrum Handowym Matarnia będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, wziąć udział w karaoke z grą Let’s sing! czy zobaczyć wyjątkowy pokaz kulinarny z Elektrolux. W obu sklepach sieci, zarówno w Galerii Bałtyckiej, jak i Centrum Handlowym Matarnia na klientów czeka moc atrakcji od MediaMarkt przez cały mikołajkowy dzień, 6 grudnia.

 

Więcej informacji o ofertach promocyjnych oraz płen asortyment produktowy dostępne są we wszystkich sklepach MediaMarkt oraz na  www.mediamarkt.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HKStrategiesPL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »