Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mikołajkowe warsztaty tworzenia ozdób świątecznych w NoVa Park

Mikołajkowe warsztaty tworzenia ozdób świątecznych w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji zbliżających się Mikołajek, w dwa weekendy – 3-4 grudnia oraz 10-11 grudnia – NoVa Park zaprasza najmłodszych na warsztaty kreatywne, podczas których będzie można tworzyć ozdoby świąteczne i dekoracje do domu.

Mikołajkowe warsztaty kreatywne odbędą się w godzinach 12:00-18:00. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach na najmłodszych czekają akcesoria do dekorowania techniką decoupage, dzięki którym będzie można wykonać stroik oraz ozdobić bombki na choinkę. Każda osoba, która weźmie udział w warsztatach wyjdzie z NoVa Park z własnoręcznie przygotowaną ozdobą świąteczną, która będzie piękną dekoracją nadchodzącej Gwiazdki.

„Przez najbliższe dwa weekendy będziemy pokazywać kreatywne oblicze najmłodszych klientów NoVa Park. Jeśli Twoje dziecko chce rozwijać talent plastyczny i poczuć przedświąteczny klimat, zabierz je na specjalne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych do NoVa Park” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »