Firma » Bankowość

Mikrokoszty w nowej pożyczce Alior Banku

1 kwietnia Alior Bank wystartował z nową ofertą Pożyczki z Mikrokosztami. Pożyczka jest przeznaczona dla wszystkich potrzebujących dodatkowego zastrzyku pieniędzy, jej maksymalna kwota wynosi nawet do 200 000 zł.
Pożyczka z Mikrokosztami to oferta skierowana do osób, które planują wiosenne wydatki i potrzebują dodatkowych funduszy na realizację swoich zamierzeń. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel, taki jak przedświąteczne zakupy czy wiosenny remont mieszkania.

Okres kredytowania wynosi od 2 do aż 5 lat – to pożyczkobiorca podejmuje decyzję, czy chce spłacić zobowiązanie szybciej, czy woli rozłożyć spłatę na dłuższy okres czasu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,7%. Osoby, które posiadają inny kredyt bądź zobowiązanie i chciałyby skorzystać z oferty Pożyczki z Mikrokosztami, mogą skonsolidować posiadane produkty. To dużo wygodniejsze rozwiązanie dla klienta, który zamiast kilku rat miesięcznie będzie płacił tylko jedną ratę w jednym banku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »