Kultura » Kultura
„Miłość aż po ślub” na Kobiecym Wieczorze Filmowym w Kinotece
Czy najlepsze wyjście to wyjście za mąż? Dowiemy się tego, oglądając przedpremierowo komedię „Miłość aż po ślub". Juliette, choć zajmuje się organizacją ślubów, sama jest niezależną singielką. Nie angażuje się w związki. Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela znienawidzonej koleżanki z podstawówki, której narzeczony wpadł jej w oko. Co z tego wyniknie, dowiecie się już w czwartek. Francuski humor i ślubne perypetie sprawią, że będziecie się doskonale bawić.
Czwartkowe spotkanie poprowadzi Paweł Sztompke - polski dziennikarz i recenzent muzyczny. Gościem wieczoru będzie Andżelika Piechowiak - polska aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W Teatrze Capitol gra w hitowej sztuce „Dajcie mi Tenora" oraz w nowym premierowym spektaklu „Skok w bok".
Tradycyjnie, poza dawką dobrego kina, na gości czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Zadbają o to także wyjątkowi partnerzy wydarzenia. Wśród ich znalazła się m.in. polska marka Adriana Furniture, specjalizująca się w nowoczesnych i funkcjonalnych meblach tapicerowanych. Spotkanie wspierać będą także BRITOP Lighting, producent i dystrybutor oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowsze trendy i nowoczesne technologie oraz Home Concept - komfortowe centrum wyposażenia wnętrz w Warszawie i Katowicach. Partnerem Kobiecego Wieczoru Filmowego jest także Endo, producent pięknych i wygodnych ubranek dla dzieci. Wsparcie medialne zapewni agencja PR OKK!
Nadesłał:
ann_okk
|
Jak zaprojektować łazienkę dla wielu pokoleń?
Polacy toną w długach. Psychika pęka jako pierwsza
Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
Let's build a better place - nowa odsłona kampanii Aluprof z udziałem Szymona Marciniaka
Komentarze (0)