Technologie » Komputery

MindManager 2019 wspiera profesjonalistów i zespoły w odkrywaniu nowych możliwości

MindManager 2019 wspiera profesjonalistów i zespoły w odkrywaniu możliwości, łączeniu ludzi i zwiększaniu produktywności

 

Dzięki nowym sposobom wizualizowania złożonych danych, inteligentnej automatyzacji, która pozwala przyspieszyć tok pracy oraz dodatkowym widokom umożliwiającym szybkie określanie połączeń 
i śledzenie postępów program MindManager 2019 umożliwia sprawowanie jeszcze lepszej kontroli 
i uzyskiwanie większej przejrzystości informacji.

Warszawa – 15 października 2018 r. – Wprowadzony na rynek program MindManager® 2019 dla systemu Windows oferuje przedsiębiorstwom i użytkownikom biznesowym zaawansowane narzędzia umożliwiające przekroczenie granic tego, co można zobaczyć, stworzyć, osiągnąć i przekazać innym. To wszechstronne i konfigurowalne oprogramowanie do wizualizacji informacji (mind mappingu), które oferuje gamę nowych możliwości, takich jak narzędzie SmartRules™, automatyzujące procesy i tok pracy, kształty Smart Shapes, pozwalające na wzbogacanie, objaśnianie i rozwijanie przekazywanych informacji, a także dopracowane widoki znaczników i ikon ułatwiających przedstawienie projektów w 360-stopniowej perspektywie.

 

„Najnowsza wersja oprogramowania MindManager koncentruje się na wspieraniu użytkowników
w podnoszeniu produktywności. Nowe funkcje pomogą im czytelnie i atrakcyjnie przekazywać treści, widzieć i przedstawiać informacje dokładnie tak, jak potrzebują, oraz przyspieszyć działania, aby szybciej i skuteczniej realizować zadania” – mówi Michael Deutch, wiceprezes ds. produktów MindManager
i ClearSlide. „Dzięki programowi MindManager 2019 użytkownicy mogą uzyskać lepszy wgląd w sytuację oraz dojrzeć powiązania i całościowy obraz, co pozwoli im osiągać założone cele w odniesieniu do każdego projektu, odbiorcy czy pomysłu”.

 

Program MindManager 2019 umożliwia firmom odkrywanie ukrytych możliwości, łączenie informacji
i zespołów oraz pozwala stymulować produktywność, w celu szybszej i skuteczniejszej realizacji zadań. Dopracowane nowe narzędzia zapewniają przejrzystość, istotność i zadaniowy charakter komunikacji.

 

·         NOWOŚĆ! Narzędzie SmartRules: Umożliwia wykraczanie poza formatowanie warunkowe
i przekształcanie mapy myśli z takich, które jedynie przedstawiają procesy i tok pracy, w takie, które również je prowadzą i przyspieszają. W nowej wersji oprogramowania użytkownik może również automatycznie uruchamiać zmiany, nie tylko w wyglądzie i stylu tematów, ale także we właściwych danych, ustalając zasady modyfikujące ikony tematów, znaczniki, właściwości, stan postępu oraz stopień ważności na podstawie
znaczników priorytetów.

·         NOWOŚĆ! Obiekty i kształty Smart Shapes: Wzbogacanie, objaśnianie i rozwijanie działań jest możliwe do osiągnięcia z programem MindManager dzięki 12 nowym obiektom i kształtom Smart Shapes. Grupowanie tematów, wyróżnianie najważniejsze obszary, lub łączenie dostosowanych kształtów Smart Shapes i obiektów, umożliwia tworzenie nowych rodzajów szablonów i wykresów, które służą konkretnym celom użytkownika.

·         NOWOŚĆ! Widok znaczników: Daje możliwość uzyskania jasnego obrazu ogólnego postępu, aby realizować zadania sprawnie i na czas. Pozwala również na przeglądanie treści i zarządzanie nimi w kolumnach wykorzystując metodę kanban, uporządkowanych według własnych grup tagów. Użytkownicy programu mogą zaktualizować zadania w mgnieniu oka, przeciągając i upuszczając tematy pomiędzy kolumnami z grupami znaczników.

·         NOWOŚĆ! Widok ikon: Przeglądanie uporządkowanej zawartość map myśli pod względem ważności, postępu lub jakiejkolwiek innej kategorii spośród ponad 500 nowych i ulepszonych ikon, widząc i przedstawiając dokładnie te informacje, których potrzebuje użytkownik,
w wybranej przez niego chwili. Funkcja umożliwia sprawną i wydajną pracę, oraz dodawanie
z łatwością ikony tematów lub zmianę w obrębie widoku poprzez zwykłe przeciągnięcie
i upuszczenie.

·         NOWOŚĆ! Dopasowana szerokość: Nowa funkcja może mieć wpływ na poziom koncentracji odbiorców na treść prezentacji, a nie na jej strukturze, ponieważ umożliwia standaryzację szerokość tematów i pozwala tworzyć czytelniejsze i bardziej angażujące prezentacje.

·         NOWOŚĆ! Eksport do HTML5 i publikacja z wykorzystaniem filtrów: Daje możliwość zadbania
o postępy w realizacji projektów i konwersacjach poprzez nieskomplikowane udostępnianie przystępnych map myśli, po których łatwiej jest się poruszać i są bardziej zrozumiałe dla ludzi. Filtrowanie eksportowanych i publikowanych mapy myśli pod kątem ikon, znaczników, źródeł
i innych jest możliwe w tej wersji oprogramowania.

·         NOWOŚĆ! Szablony: W MindManager 2019 użytkownik może wybrać spośród 15 nowych szablonów, które obejmują m.in. kanban, wykresy lejkowe i matrycowe czy harmonogramy, darmowe mapy myśli i inne.

·         NOWOŚĆ! Motywy tematyczne: Nowa wersja oprogramowania gwarantuje również ponad 40 wyjątkowych nowych motywów, które wykorzystują atrakcyjne kolory i nowoczesne czcionki. Umożliwiają one odmianę wyglądu i stylu mapy myśli jednym kliknięciem, aby użytkownik mógł bez trudu przełączać motywy i zainteresować różne grupy odbiorców.

·         NOWOŚĆ! Łatwa edycja motywów: Możliwie jest również tworzenie wizualizacji doskonale dopasowanych do marki, treści i wizji, które z łatwością dostosują treść tematów, czcionki, kształty, linie, kolory i wiele innych cech, a także zmienię motywu mapy myśli, nie wpływając na jej strukturę.

·         NOWOŚĆ! Usprawniony moduł Gantt Pro w programie MindManager Enterprise: Teraz użytkownicy programu Enterprise mogą jeszcze łatwiej dodawać nowe, poprzedzające i następujące zadania w module Gantt Pro.

·         Skorzystaj także z dziesiątek usprawnień użytkowych, zaprojektowanych z myślą o jeszcze szybszym i łatwiejszym tworzeniu treści mapy myśli i zarządzaniu nią, takich jak udoskonalony wygląd menu, dostosowane kształty tematów, modyfikowalna grubość linii czy domyślne ustawienia szablonów.

Dodatkowo program MindManager oferuje integrację z wykorzystywanymi przez firmy aplikacjami, takimi jak SharePoint oraz popularnymi usługami pamięci masowej w chmurze, takimi jak Box, Dropbox czy Google Drive.

Ceny i dostępność

 

MindManager 2019 dla systemu Windows jest już dostępny w języku angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim, chińskim i japońskim. Sugerowana cena detaliczna za licencję samodzielną wynosi 429,27 EUR. Zalecana cena detaliczna aktualizacji wynosi 220,17 EUR. Ceny zawierają podatek VAT. Ceny w złotych oparte są na kursach wymiany walut w stosunku do euro.

 

Bezpłatna 30-dniowa wersja programu MindManager 2019 do pobrania: www.mindmanager.com/MyFreeTrial.

 

Program MindManager Enterprise jest dostępny w ofercie licencjonowania ilościowego i opcji Maintenance dla zespołów złożonych z przynajmniej pięciu użytkowników. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.mindmanager.com/mindmanager-enterprise.

 

Więcej o programie MindManager
Program MindManager pomaga indywidualnym użytkownikom, zespołom oraz przedsiębiorstwom w szybszym i skuteczniejszym realizowaniu zadań, upraszczając sposoby wprowadzania, porządkowania i udostępniania informacji. Przekształcając rozproszone pomysły i nieustrukturyzowane dane w dynamiczne mapy myśli wizualne, program MindManager zapewnia lepsze zrozumienie czasu, pracy i świata oraz większą ich kontrolę. Miliony użytkowników na całym świecie wybierają program MindManager, aby zbierać różnorodne pomysły, planować i realizować projekty oraz dzielić się wiedzą. Program MindManager został stworzony przez firmę Mindjet, oddział firmy Corel Corporation. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.mindmanager.com.

© 2018 Corel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Corel, MindManager, logo MindManager, Mindjet i SmartRules są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Corel Corporation i/lub jej firm zależnych zarejestrowanych w Kanadzie, USA i innych krajach. Wszystkie inne wymienione znaki towarowe należą do ich właścicieli. Patenty: www.corel.com/patent

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Sawicka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »