Technologie » Internet

Mini.wp.pl bardziej rozrywkowe

Mini.wp.pl bardziej rozrywkowe
Zobacz więcej zdjęć »
Mini.wp.pl wzbogaca swoją zawartość o kolejne serwisy rozrywkowe. Przez telefon komórkowy można od dziś korzystać z witryn nocoty.pl i niewiarygodne.pl.

Od teraz każdy, kto chce być na bieżąco z życiem gwiazd, może przez telefon sprawdzić najnowsze newsy i prześledzić rynek show-biznesu, sięgając do fotorelacji, realstory i lovestory. Nocoty.pl to bowiem plotki o panach i paniach, galerie zdjęć, multimedia, katalog celebrities. Serwis skierowano do wszystkich miłośników "światowego życia", uwielbiających błysk fleszy, czerwone dywany, niesamowite historie miłosne, małe i większe gwiazdorskie skandale.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przez „komórkę" i inne urządzenia mobilne dostępny jest też serwis niewiarygodne.pl - pierwsza portalowa witryna w polskiej Sieci dla osób interesujących się zjawiskami paranormalnymi. Oprócz tematów, takich jak: UFO, siły nadprzyrodzone czy przepowiednie, znaleźć w nim można artykuły poświęcone niezbadanym kulturom, wojskowym eksperymentom, teoriom spiskowym. Przez telefon sięgnąć można do działów: duchy, dziwactwa, znaleziska, religia, apokalipsa, obejrzeć galerie zdjęć, a w każdy piątek - zapoznać się z najdziwniejszymi newsami tygodnia.

Chcemy dostarczać przez telefon rzetelną informację i dobrą rozrywkę, tego bowiem użytkownicy szukają najczęściej i z tego najchętniej korzystają. - mówi Piotr Malec, Zastępca Dyr. Pionu Programowego ds. Serwisów Społecznościowych i Edukacyjnych - Niedawno serwis mini.wp.pl wzbogaciliśmy o dodatkowy, atrakcyjny kontent sportowy, z dziedziny nowych technologii i motoryzacji, informacje z serwisu Kobieta, opisy filmów, moduły galeriowe. Teraz do oferty WP dostępnej przez urządzenia mobilne doszły popularne portalowe serwisy rozrywkowe.

Nocoty.pl w niecały rok od uruchomienia zyskał grono wiernych użytkowników, a miesięczna liczba jego odsłon przekroczyła 53 miliony*, plasując nocoty.pl w czołówce witryn plotkarskich. Podobnie ma się rzecz z niewiarygodne.pl, który w pierwszym miesiącu działalności osiągnął ponad 10 milionów odsłon** - dodaje Joanna Ruczyńska, Zastępca Dyrektora Pionu Programowego ds. Serwisów Rozrywkowych - Zarówno plotki o gwiazdach, jak i tematyka zjawisk pozazmysłowych są tematami niezwykle popularnymi wśród użytkowników sieci, stąd decyzja udostępnienia wersji mobilnych witryn.

Serwis mini.wp.pl zapewnia posiadaczom telefonów komórkowych dostęp do kluczowych serwisów portalu, w tym Wiadomości, Sportu, Filmu, Muzyki, Kobiety, Faceta, Pogody, Sportu, witryn Moto, Tech, Erotyka. WP udostępnia „przez komórkę" słowniki językowe, galerie zdjęć, program 250 stacji telewizyjnych, repertuar kin,. Mini.wp.pl to również stały dostęp do poczty e-mail WP, informacji biznesowych oraz porównywarki cen z serwisu zakupy.wp.pl. Przez telefon, za pośrednictwem mini.wp.pl, można również przeglądać oraz dodawać pliki wideo i foto w serwisie studio.wp.pl, a także czytać i pisać bloogi w serwisie bloog.pl. Wszystkie elementy serwisu mini.wp.pl są odpowiednikami serwisów WWW Wirtualnej Polski. Klienci sieci WPmobi, korzystający z oferty serwisu mini.wp.pl, nie uiszczają żadnych opłat za transfer danych w ramach promocji „100 MB".

*za: Megapanel PBI/Gemius, wrzesień 2008

** za: GemiusTraffic, październik 2008Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »