Dom » Wnętrza

Minimalizm w praktyce

Minimalizm w praktyce
Zobacz więcej zdjęć »
Wielu z nas ceni estetykę otoczenia i lubi wyjątkowe przedmioty. Czasem jednak dobrze jest rozważyć za i przeciw wiążące się z kupnem kolejnego sprzętu lub elementu dekoracyjnego, które zabiorą mieszkaniu lub domowi cenną przestrzeń.

Da się również zauważyć rosnącą popularność
rozwiązań wielosezonowych, wpisujących się jednocześnie w trend ekologii
i świadomej konsumpcji. Warto zatem postawić na minimalizm - uniwersalne artykuły najwyższej jakości, takie jak kołdry i poduszki z linii 4 PORY ROKU, które będą służyły latami.

Czym jest minimalizm?

Minimalizm jest nurtem w sztuce, który został zapoczątkowany w latach ’60 XX wieku. Jest to przede wszystkim rodzaj pewnej postawy i deklaracji - dążenia do przewartościowania priorytetów w swoim życiu oraz większego skupienia na tym, co ważne. Dlatego zamiast kolejnej wirtualnej wycieczki po sklepach, minimaliści w wolnym czasie praktykują obecność tu i teraz - cieszenie się trwającymi chwilami, a nie poszukiwanie spełnienia w posiadaniu rzeczy materialnych.

Dlaczego warto mieć jedną kołdrę i poduszkę?

Wyznawcy minimalistycznego wyposażenia wnętrz wcale nie godzą się na ich gorszą jakość - wręcz przeciwnie. Mając do dyspozycji jeden komplet kołdry i poduszki, jak choćby 4 PORY ROKU marki Wendre, to naturalne, że wybierze się produkt z najwyższej półki. Ponadto w dobie niezdyscyplinowanych warunków atmosferycznych trudno przewidzieć, jaka kołdra sezonowa sprawdzi się chociażby w lipcu, kiedy dni są ciepłe, a noce zdarzają się chłodne. W takim wypadku korzystanie z wyrobu całorocznego zapewniającego komfort niezależnie od pogody jest zrozumiałe.

 

- Jako Wendre obserwujemy zmieniające się potrzeby konsumentów i mamy świadomość ważnego trendu, jakim jest świadoma, zrównoważona konsumpcja. Ukłonem w stronę minimalistów jest linia 4 PORY ROKU, która łączy w sobie uniwersalność z najwyższą jakością. Co więcej, sprężyste wypełnienie kołder i poduszek 4 Pory Roku, sprzyjające regenerującemu wypoczynkowi, oparte jest w 100% na materiałach pochodzących z recyklingu. Samą kołdrę wyróżnia delikatna niebieska lamówka. Jeśli chodzi o użytkowanie, pościel można prać w pralkach automatycznych - mówi Beata Przybylak, ekspert marki Wendre.

 

Warto pamiętać, że minimalizm nie jest jedynie chwilową modą. To przede wszystkim sposób na życie, którego celem jest uwolnienie od potrzeby posiadania. Sam fakt bardziej przemyślanych i rzadszych zakupów sprzyja też ekologii.

 

Kołdry i poduszki 4 PORY ROKU marki Wendre można zakupić w promocyjnej cenie w sieci Selgros od 16.7.2020 r. do 23.7.2020 r.

 

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

***

Grupa Wendre jest jednym z największych europejskich producentów artykułów pościelowych
z własnymi zakładami produkcyjnymi w Estonii i Polsce, o rocznej zdolności produkcyjnej 12 milionów kołder i poduszek oraz 600 000 łóżek i materacy. Wendre ma biura sprzedaży w Szwecji, Finlandii, Niemczech i Polsce, a wśród klientów grupy znajduje się wiele wiodących europejskich sieci handlowych z branży mebli i tekstyliów domowych. Obroty ze sprzedaży wynoszą 120 mln Euro, a liczba zatrudnionych wynosi 1200 pracowników. Główną częścią działalności Wendre są marki własne, ale sukcesy odnoszą również dzięki markom Familon i Wendre. Grupa Wendre jest firmą świadomą ekologicznie, stosuje najnowsze technologie tak by wykorzystać ponownie do 95% resztek
z produkcji. 
Więcej informacji na: www.wendre.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wendre

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »