Dom » Wnętrza

Minimalizm znad Rygi

Łotwa – niewielki, nadbałtycki kraj słynący z przepięknych zabytków architektury secesyjnej, posiadający europejski szlak gotyku ceglanego, będący znaczącym punktem na mapie światowego i nowoczesnego designu.

Łotwa – niewielki, nadbałtycki kraj słynący z przepięknych zabytków architektury secesyjnej, posiadający europejski szlak gotyku ceglanego, będący znaczącym punktem na mapie światowego i nowoczesnego designu. Zainspirowani kulturą i architekturą producenci znad Rygi stworzyli klasyczne i minimalistyczne dzieła w postaci nowej serii PYT od PLY COLLECTION.


 

Funkcjonalna elegancja


Różnorodne wykończenie siedziska – od brzozy po dąb czy orzech, do tego niebywała lekkość i elegancja – tak można opisać projekty PYT i PYTHON. Kształtem nawiązują do kultowych modeli duńskiego designu: krzeseł „Valet” H. Wegnera i „Ant” A. Jacobsena. Projektanci z Komplot Design dołożyli wszelkich starań, aby projekt był też praktyczny. Siedzisko może być dodatkowo wzbogacone tapicerowaną nakładką, a 4-nożny stelaż dostępny jest w wersji chromowanej lub malowanej techniką proszkową na kolory z palety RAL.

Barowa estetyka na wieczór

Kolekcję zwieńcza wysoki hoker PYT, który doskonale wpasuje się w klimat przestrzeni publicznych, dodając wnętrzom jednocześnie charakteru i lekkości. Dostępny w dwóch wariantach wysokości siedzisk – 65 cm i 78 cm oraz niezliczonych możliwościach kolorystycznych. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

trendy_news

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


magnez bez konserwantów
witamina b wspomaga działanie magnezu innowacyjna forma proszku bez sztucznych wypełniaczy barwników i konserwantów suplement diety

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »