Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Minion.pl - rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki

Ta niedawno powstała strona zajmuje się pomocą w rozwiązywaniu zadań. Oferowane usługi to rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy: od liceum po studia. Autor strony pomaga również w pisaniu sprawozdań z Pracowni Fizycznej.

Niedawno powstała strona minion.pl/rozwiazywaniezadan zajmuje się pomocą w rozwiązywaniu zadań. Oferowane usługi to rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy: od liceum po studia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguAutor strony pomaga również w pisaniu sprawozdań z Pracowni Fizycznej oraz Pracowni Jądrowej. Duże doświadczenie autora strony w rozwiązywaniu zadań daje Ci pewność, że Twoje zadania zostaną rozwiązane dobrze, dokładnie, z opisem, a do tego tanio. Dużo taniej niż miałoby to miejsce na tradycyjnych korepetycjach.

Co jest godne uwagi to to, że za rozwiązania płacisz dopiero po ich otrzymaniu. Rzadko się zdarza takie okazanie zaufania swoim klientom.

Zadania są rozwiązywane pisemnie, czytelnym pismem, a następnie skanowane i wysyłane do klienta w pliku jpg. W razie stwierdzenia błędu w zadaniu, autor strony zrobi następny zestaw zadań o połowę taniej. Czas rozwiązania zadań jest uzależniony od ich trudności. Łatwe zadania autor strony rozwiąże w ten sam dzień, trudniejsze - na dzień następny lub później.

W przyszłości zakres usług zostanie poszerzony o rozwiązywanie zadań z chemii, z matematyki dyskretnej oraz matematyki finansowej, oraz być może innych ciekawych dziedzin nauk ścisłych.

Bardzo zachęcam do przejrzenia strony oraz skorzystania z usług tego portalu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rozwiązywanie zadań z fizyki i matematyki
http://minion.pl/rozwiazywaniezadan/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »