Firma » Biznes

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii Patronem Honorowym konkursu POiD Building Awards 2021

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii Patronem Honorowym konkursu POiD Building Awards 2021
Zobacz więcej zdjęć »
Konkurs POiD Building Awards 2021 uzyskał aprobatę Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii. Resort ten został Patronem Honorowym pierwszej edycji wydarzenia.

Jest to zaszczyt, ale również informacja, że konkurs jest inicjatywą transparentną, a przede wszystkim potrzebną na drodze rozwoju przedsiębiorstw branży stolarki otworowej, a także podnoszenia standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W konkursie oceniane będą nowoczesne rozwiązania stolarki otworowej w  kategorii: okna i drzwi balkonowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne i bramy, fasady oraz automatyka i smart home, wykorzystane w 3 typach obiektów: w budynku indywidualnym, w budynku wielomieszkaniowym i w budynku użyteczności publicznej.

O Grand Prix konkursu POiD Building Awards 2021 mogą zawalczyć zarówno wielkie korporacje, jak też średnie i małe przedsiębiorstwa.
Ważne, aby mogły poszczycić się jakością swoich produktów, które prezentowane będą w miejscach ich przeznaczenia, czyli gotowych obiektach architektonicznych.

Swoje najlepsze realizacje zgłaszać można już od 1 lutego za pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na stronie https://buildingawards.poid.eu/pl/

Patroni Merytoryczni: Instytut Techniki Budowlanej, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Narodowa Agencja Poszanowania Energii, Polski Związek Firm Deweloperskich, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Politechnika Krakowska, Politechnika Łódzka, Politechnika Opolska, Politechnika Poznańska, Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.

Patroni Medialni: Architektura&Biznes, Architektura Info, Ładny Dom, ladnydom.pl, Bryła.pl, budujemydom.pl, Dom Szyty na Miarę, RBT, Monter Stolarki, Obud.pl, Okna21, Sztuka Architektury, Świat Szkła, Świat Aluminium, Oknonet, muratorplus.pl, Architektura:Murator

Mecenasi konkursu: Aluprof, Fakro Glasssolutions, Ponzio, Reynaers

Partnerzy kategorii: Aluplast, Porta, Somfy, WiśniowskiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalena.wozniak@theimagine.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »