Motoryzacja » Moto Serwis

Mio - Liderem kamer samochodowym w 2020 roku

Mio - Liderem kamer samochodowym w 2020 roku
Zobacz więcej zdjęć »
16 października w warszawskim hotelu Regent odbyła się gala konkursu Polish Businesswoman Awards, w którym wyróżniane są firmy, które wyznaczają trendy w swoim branżach. Marka Mio została uznana za lidera wśród producentów wideorejestratorów.

16 października 2020 w warszawskim hotelu Regent, odbyła się XI gala konkursu Polish Businesswoman Awards, którego organizatorem jest redakcja magazynu „Businesswoman & life”. Podczas uroczystego wieczoru, który poprowadził aktor Jacek Borkowski uhonorowane zostały firmy oraz osobowości, które w ostatnim roku wyznaczały trendy oraz kierunki rozwoju w swoich branżach. O tym, kto otrzyma statuetkę decydowało jury w składzie

·         Sławek Muturi - założyciel Grupy Mzuri

·         Elżbieta Lanc - członkini Zarządu Województwa Mazowieckiego

·         Iwona Sorbian - specjalistka w zakresie zarządzania czasem, optymalizacji produkcji, podnoszeniu efektywności pracowników,

·         Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna czasopisma Businesswoman & life.

Jedną z firm, która decyzją jury została wyróżniona w tegorocznym plebiscycie jest marka Mio. Firma została uznana za lidera wśród producentów kamer samochodowych. Jak podkreśla Łukasz Tetkowski CEE & DACH Country Marketing Manager Mitac Europe, wyróżnienie przyznane Mio jest potwierdzeniem obrania skutecznej strategii rozwoju marki.

- Jest nam niezmiernie miło, że jury plebiscytu Polish Businesswoman Awards przyznało nam tytuł lidera wśród producentów wideorejestratorów. Utwierdza nas to w przekonaniu, że obrana przez nas droga rozwoju marki była słuszna. Od zawsze uważaliśmy, że głównym aspektem, na który powinna stawiać firma w swojej działalności jest innowacyjność i wysoka jakość produktów. W naszych urządzeniach nie ma półśrodków i zawsze staramy się, by komponenty, z których wytworzone są nasze urządzenia były jak najlepsze. Dzięki zastosowaniu miedzy innymi szklanej optyki, innowacyjnych autorskich rozwiązań jak technologia Mio Night Vision z sukcesem wdrażamy rozwiązania z produktów premium do modeli ze średniej półki cenowej. Dzięki temu coraz więcej ludzi korzysta zwraca uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim jakość.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »