Technologie » Komputery

Mionix SARGAS – podkładki w każdym rozmiarze

Mionix SARGAS – podkładki w każdym rozmiarze
Zobacz więcej zdjęć »
Mionix zapowiedział kompletnie nową serię podkładek SARGAS. Zadebiutują one już 26 listopada podczas odbywającego się w Szwecji festiwalu Dreamhack Winter, który jest jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie. Jak ma wyglądać odnowiona seria?

Do tej pory podkładki z serii Sargas występowały w czterech rozmiarach – 320, 400, 450, a największe – 900. Teraz linia ma być jeszcze bardziej rozbudowana. Wprowadzono zmienne nazewnictwo, bazujące na uniwersalnych oznaczeniach rozmiarów, od S po XXL. I to właśnie największa podkładka wzbudza najwięcej zainteresowania. Jej imponujące rozmiary (120x50 cm) powodują, że można zamienić całe biurko w jedną wielką podkładkę.

 

„Rozwijając linię podkładek SARGAS, kontynuujemy historię sukcesu jednych z najbardziej popularnych podkładek materiałowych i dostarczymy graczom całą gamę jej rozmiarów” – powiedział  Christoffer Suess, V-ce Szef Marketingu Mionix. „Duże możliwości wyboru rozmiaru powodują, że możemy zapewnić doskonałej jakości podkładki zarówno tym, którzy mają niewiele miejsca na biurku, jak i pragnącym podkładek o rozmiarach całego biurka. Wszystko by zagwarantować niesamowite doznania podczas gry” – dodał. 

 

Nowe podkładki zrobione będą ze specjalnie tkanej mikrofibry, tak by zapewnić jak najlepsze działanie zarówno optycznym jak i laserowym myszkom. Dodatkowo ich powierzchnia będzie w pełni wodoodporna i wzmocniona, dzięki czemu zwiększy się jej wytrzymałość i możliwość bezproblemowego czyszczenia. Boki podkładki będą przycinane laserowo, tak by uniknąć uszkodzeń na krawędziach.  

 

Na polskim rynku podkładki powinny znaleźć się w sprzedaży w II połowie grudnia b.r.

 

Dokładne rozmiary poszczególnych podkładek:

 

Rozmiar

Wielkość w cm

Cena w Euro

SARGAS S

24 x 0.20 x 21

6.99 €

SARGAS M

37 x 0.25 x 26

9.99 €

SARGAS L

45 x 0.25 x 32

14.99 €

SARGAS XL

90 x 0.25 x 40

29.99 €

SARGAS XXL

120 x 0.25 x 50

39.99 €Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »