Rozrywka i wypoczynek » Święta

„Misie dzieciom”, czyli Dzień Dziecka w Galerii Krakowskiej

„Misie dzieciom”, czyli Dzień Dziecka w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Każde dziecko ma pluszowego przyjaciela – dlatego Dzień Dziecka najmłodsi będą świętować z misiami.

W dniach 1-3 czerwca Galeria Krakowska zaprasza na edukacyjno-charytatywne celebrowanie tego święta. Przez naukę i zabawę pluszaki odsłonią przed najmłodszymi przyjazną stronę medycyny, a także przyczynią się do pomocy na rzecz dzieci ze Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika – Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci w Radziszowie.

Misie, podobnie jak ich mali opiekunowie, miewają różne nastroje i uczucia. W chwilach smutku i choroby każde dziecko potrafi leczyć swoje przytulanki, a wydarzenie „Misie dzieciom” będzie okazją, by zabawy w szpital stały się też cenną lekcją. W dniach 1-3 czerwca w Galerii Krakowskiej odbędzie się edukacyjno-charytatywna akcja „Misie dzieciom”. W jej ramach studenci medycyny poprowadzą Szpital Pluszowego Misia, w którym dzieci wcielą się w rolę rodziców oswajających swoje zabawki z wizytą u lekarza. Podczas warsztatów pierwszej pomocy najmłodsi dowiedzą się o zagrożeniach w domu i nauczą się, jak wezwać pomoc. Nie zabraknie też kreatywnych atrakcji – w kąciku plastycznym na dzieci będą czekać kolorowanki, a całe wydarzenie uświetni obecność Misia Uszatka i dużej Pandy. Za udział w przygotowanych atrakcjach uczestnicy będą otrzymywać pamiątkowe przypinki z misiem. Każdy będzie mógł również wziąć udział w akcji charytatywnej i oddać przytulankę dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika – Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci w Radziszowie.

Wydarzenie „Misie dzieciom” odbędzie się w dniach 1-3 czerwca w godzinach 13:00-18:00 w Galerii Krakowskiej. W ramach akcji charytatywnej można oddawać nowe maskotki na rzecz podopiecznych Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika. Udział w przygotowanych atrakcjach jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »