Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

MISTRZ FANTASY W BONARCE

MISTRZ FANTASY W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
15 lutego o godz. 18:30 w Empiku w Bonarce odbędzie się spotkanie z Jackiem Piekarą promujące jego najnowszą książkę stanowiącą kolejną część bestsellerowego cyklu „Świat inkwizytorów”. Będzie to idealna okazja, żeby porozmawiać z pisarzem i zdobyć jego autograf na książce.

Jacek Piekara jest jednym z najpopularniejszych autorów fantasy w Polsce. Napisał ponad dwadzieścia książek, z których połowa rozgrywa się w alternatywnym uniwersum Renesansu, którego miłośnikom literatury fantasy nie trzeba przedstawiać. Piekara jest laureatem Nagrody Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction oraz Nagrody Złotego Meteora. Był również nominowany do Nagrody im. J.A. Zajdla.

„Płomień i krzyż. Świat inkwizytorów. Tom 3" to kontynuacja mrocznych opowieści zawartych w cyklu „Świat inkwizytorów", opowiadających o Europie rządzonej przez Świętą inkwizycję, gdzie demony i anioły ingerują w ludzkie losy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »