Gospodarka » Bezpieczeństwo

Mistrz parkietu (i innych podłóg)

Mistrz parkietu (i innych podłóg)
Zobacz więcej zdjęć »
Od dziś szaleństwa na parkiecie będą możliwe nawet bez znajomości układów tanecznych. Na takie wyczyny ochronę kolan zagwarantują spodnie robocze 3223 KEVLAR® z dopasowanymi do nich nakolannikami od Snickers Workwear. Z tym zestawem tytuł mistrza parkietu jest w zasięgu ręki.

Snickers Workwear opracował specjalną propozycję dla parkieciarzy, posadzkarzy oraz innych osób spędzających w pozycji klęczącej większość dnia. Zestaw spodni KEVLAR® (model 3223) z dopasowanymi nakolannikami (modele: 9118 lub 9119) stanowi dla tej grupy rzemieślników doskonałe wyposażenie. Przystosowany do wielogodzinnej eksploatacji zabezpiecza stawy kolanowe spełniając wymagania normy ochrony EN 14404.

 

Podczas pracy na twardych podłożach spodnie KEVLAR® najlepiej połączyć z nakolannikami D3O®LiteTM, które doskonale chronią przed kamykami i gwoździami. Wykonane z innowacyjnego materiału D3O zachowują swój kształt dwukrotnie dłużej niż inne oraz amortyzują wstrząsy zapobiegając powstawaniu urazów. Nakolanniki zapewniają wentylację i komfort nie ograniczając ruchów podczas normalnego poruszania się. Drugi model polecany do spodni roboczych KEVLAR® to wypełnione granulatem lekkie, oddychające nakolanniki Snickers Workwear (model 9118). Ich zaletą jest długotrwałe utrzymywanie pierwotnego kształtu nawet podczas wielogodzinnej pracy na klęczkach oraz idealne dopasowanie do kolan.

 

Aby nakolanniki utrzymywały optymalną pozycję podczas pracy umieszcza się je w specjalnych kieszeniach. Worki kieszeniowe stabilizują nakolanniki i zapewniają idealne dopasowanie za pomocą ściągaczy. Okolice kolan są wzmocnione materiałem KEVLAR®, co zwiększa odporność na przecieranie się spodni w tym miejscu. Nogawki profilowane w systemie Twisted LegTM oraz rozszerzenie Snickers Workwear GussetTM umiejscowione w kroku zapewniają łatwą zmianę pozycji podczas pracy i chronią przed rozdarciem wzdłuż tylnego szwu. Spodnie wykonane z lekkiego, odpornego na rozdarcia materiału Rip-Stop podnoszą wygodę pracy. Wyposażono je w szereg praktycznych kieszeni, łatwo dostępnych w pozycji klęczącej takich jak umieszczone przy pasie dwa duże worki kieszeniowe na narzędzia i akcesoria, a także dwie kieszenie cargo na udach ze specjalną patką ochronną do bezpiecznego przechowywania noży, drobnych rzeczy i telefonu.

 

Zestaw Snickers Workwear do prac podłogowych:

Spodnie KEVLAR®, model 3223, dostępne w rozmiarach: 42-62, 84-120, 144-160, 184-204, 248-256; do kupienia za: 460,00 zł brutto

Nakolanniki Snickers Workwear do prac podłogowych 3DO® LITETM, model 9119, wykonane z: 100% poliolefin i 100% D3O® LITE; dostępne w cenie: 180,00 zł brutto

Nakolanniki Snickers Workwear do prac podłogowych, model 9118, wykonane z: 100% polietylen; dostępne w cenie: 178,00 zł bruttoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »