Motoryzacja » Samochody

MISTRZOWSKA OFERTA 2016 – NOWA KAMPANIA REKLAMOWA MITSUBISHI MOTORS

MISTRZOWSKA OFERTA 2016 – NOWA KAMPANIA REKLAMOWA MITSUBISHI MOTORS
Zobacz więcej zdjęć »
Pod hasłem Mistrzowska oferta 2016" wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors.

Działania promocyjne mają za zadanie poinformowanie klientów o możliwości zyskania 12 000 zł przy zakupie modelu Mitsubishi ASX oraz 8000 zł w przypadku nowego Mitsubishi Outlander 2016, zachęcenie do wizyty na stronie www.mitsubishi.pl oraz w autoryzowanych salonach Mitsubishi Motors. Firma reklamuje się za pośrednictwem mediów o dużym zasięgu - internetu wraz z urządzeniami mobilnymi i kanałami social media, prasy i stacji radiowych.

Celem kampanii jest poinformowanie klientów o atrakcyjnej ofercie związanej z zakupem modelu Mitsubishi ASX oraz nowego Mitsubishi Outlander 2016, co zachęci ich do wizyty na stronie marki oraz w autoryzowanych placówkach Mitsubishi Motors i odbycia jazdy próbnej. Przekaz skierowany jest zarówno do nowych, jak i obecnych użytkowników samochodów Mitsubishi. Klienci decydując się na zakup modelu ASX zyskają 12 000 zł, natomiast na zakupie Outlandera - 8 000 zł.

Kampania wykorzystuje najbardziej efektywne kanały komunikacyjne: internet, mobile, social media, programmatic, performance marketing oraz Google, a także prasę i radio. Reklama radiowa w wersji 15-sekundowej jest emitowana w 40 stacjach ogólnopolskich i regionalnych.

Kampanię „Mistrzowska oferta 2016" przygotowały na zlecenie polskiego oddziału koncernu Mitsubishi Motors agencje Starcom, Imagine i Netkata.

Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na stronie http://www.mitsubishi.pl/mistrzowska_oferta/.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaKozlowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »