Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mistrzowska promocja w Centrum Korona

Mistrzowska promocja w Centrum Korona
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 15-24 czerwca Centrum Korona organizuje konkurs z piłką nożną w roli głównej. Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych, będą mogli powalczyć o gadżety piłkarskie. Na uczestników zabawy czeka 2000 nagród.

Mechanizm zabawy „Mistrzowska promocja” jest bardzo prosty:

·         wystarczy w dniach 15-24 czerwca odwiedzić Centrum Korona i zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach, jeśli zakupy za 50 złotych będą dokonane w hipermarkecie Auchan, należy dodatkowo zrobić zakupy na dowolną kwotę w sklepach lub punktach usługowych na terenie Galerii),

·         tego samego dnia okazać paragon hostessie i zagrać w Knoockera, czyli oddać strzał do interaktywnej bramki celnościowej.

Im więcej punktów zdobytych, tym bardziej atrakcyjną nagrodę otrzyma uczestnik zabawy. W puli nagród gadżety kibica, w tym m.in. kapelusze, czapki, wuwuzele, piłki czy flagi oraz 100 kart podarunkowych o wartości 50 złotych na zakupy w Centrum Korona.

„Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożną w Centrum Korona! Zapraszamy wszystkich klientów do dokonywania zakupów i oddawania celnych strzałów do interaktywnej bramki. Na najlepszych zawodników czekają gadżety piłkarskie! – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji „Mistrzowska promocja” dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »