Rozrywka i wypoczynek » Sport

Mistrzowska rozgrzewka w Centrum Handlowym Bielawy

Mistrzowska rozgrzewka w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 8-16 czerwca Centrum Handlowe Bielawy zaprasza do udziału w konkursie z piłką nożną w roli głównej. Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych, będą mogli powalczyć o gadżety piłkarskie oraz nagrodę główną – telewizor.

Mechanizm zabawy „Mistrzowska rozgrzewka” jest bardzo prosty. Wystarczy w dniach 8-16 czerwca odwiedzić Centrum Handlowe Bielawy, zrobić zakupy za minimum 50 złotych, okazać paragon hostessie i wejść do gry decydując, czy chce się zagrać o nagrodę natychmiastową czy nagrodę główną:

è w przypadku gry o nagrodę natychmiastową, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na jedno piłkarskie pytanie o wybranym stopniu trudności (bardzo łatwy, łatwy, trudny). Do wygrania gadżety piłkarskie m.in. koszulki, szaliki, czapki, biało-czerwone kredki do twarzy, sportowe akcesoria samochodowe, torby, piłki i niezbędnik młodego kibica. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi, uczestnik zabawy otrzymuje potwierdzenie wygranej i może odebrać nagrodę z puli dziennej dostępnej u hostessy;

è w przypadku gry o nagrodę główną, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań o tematyce piłkarskiej w czasie 90 sekund. Dopuszczalne jest popełnienie maksymalnie trzech błędów. Gdy gracz popełni czwarty błąd, gra kończy się pomimo, że nie upłynął jeszcze limit czasu 90 sekund. Na koniec uczestnik zabawy otrzymuje „Wynik Quizu” – potwierdzenie liczby zdobytych punktów. Osoba z największą liczbą punktów zdobytych w czasie trwania konkursu zdobywa nagrodę główną.

„Przed nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej! Aby poczuć przedsmak rozgrywek zapraszamy do CH Bielawy, gdzie wprowadzimy naszych klientów w piłkarską atmosferę. Od 8 do 16 czerwca zachęcamy do dokonywania zakupów oraz odpowiadania na sportowe pytania, które mogą być przepustką do wygrania gadżetów kibica, a nawet telewizora! – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin akcji „Mistrzowska rozgrzewka” dostępny jest w Punkcie Obsługi Promocji. Konkurs rozpoczyna się 8 czerwca o godzinie 9.00 i trwa do 16 czerwca do godziny 21.00.

O CENTRUM

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe. Więcej na: www.bielawy-torun.pl

 

Właścicielem CH Bielawy jest firma Newbridge. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »