Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mistrzowska rozgrzewka z Centrum Handlowym Czyżyny

Mistrzowska rozgrzewka z Centrum Handlowym Czyżyny
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów doskonałą okazję do wczucia się w mundialowy klimat, organizując w dniach od 8 do 16 czerwca akcję promocyjną „Mistrzowska rozgrzewka”.

W akcji promocyjnej do wygrania są gadżety i akcesoria piłkarskie, które pozwolą na prawdziwe, patriotyczne kibicowanie. W puli znajduje się ponad 2 200 nagród natychmiastowych oraz nagroda główna - telewizor 58 cali.

W zabawie będzie mógł wziąć udział każdy klient, po okazaniu paragonu na zakupy dokonane na terenie Centrum Handlowego Czyżyny na kwotę min. 50 zł. W dedykowanym akcji kiosku multimedialnym  czekać będzie prawdziwa rozgrywka , w której liczy się wiedza i strategia. Można bowiem wybrać opcję gry o nagrodę natychmiastową lub nagrodę główną.

W obu wariantach liczy się wiedza - grając o nagrodę natychmiastową wystarczy odpowiedzieć na 1 pytanie, a w przypadku gry o telewizor, uczestnik musi  poprawnie odpowiedzieć na jak najwięcej pytań piłkarskich w czasie 90 sekund.

Akcja prowadzona będzie w mundialowej strefie na terenie CH Czyżyny.

Szczegóły na www.centrum-czyzyny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »