Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mistrzowski klimat w Zielonych Arkadach

Zbliża się ważny czas dla fanów piłkarskich rozgrywek. Aby poczuć klimat Mundialu, Zielone Arkady zapraszają na akcję „Kibicuj naszym”. W strefie rozrywkowej w dniach 14 czerwca – 1 lipca każdy mały i duży kibic będzie mógł oddać się piłkarskiemu szaleństwu i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Nic tak nie łączy jak wspólne kibicowanie, dlatego w dniach 14 czerwca – 1 lipca Zielone Arkady przygotowały moc piłkarskich wrażeń. Nie lada gratka szykuje się dla kibiców zarówno małych, jak i dużych - w strefie rozrywkowej będzie można zagrać w piłkarzyki, zrobić sobie tatuaż i piłkarską przypinkę, czy nawet pomalować twarz – a to wszystko przy słodkim poczęstunku.

Ale to nie koniec atrakcji, bo przez dwa tygodnie akcji kibice będą mogli wcielić się w swojego piłkarskiego idola i ustrzelić mistrzowskie nagrody. Każde trafienie piłką do bramki będzie odpowiednio punktowane i nagradzane gadżetami oraz kartami podarunkowymi. 

Akcja odbędzie się w dniach
14 czerwca – 1 lipca w godzinach: poniedziałek – piątek 16:00-20:00, sobota-niedziela 11:00-20:00 (z wyłączeniem niedzieli 17 czerwca). Strefa zostanie zlokalizowana na Placu Eventowym. Regulamin akcji dostępny będzie w punkcie obsługi konkursu.

 

 

Więcej informacji udziela:

Ewa Krassowska

Dyrektor Zielone Arkady Bydgoszcz

ul. Wojska Polskiego 1

85-171 Bydgoszcz

Tel. 52 370 36 00 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »