Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mistrzowskie rozgrywki w Centrum Janki

Mistrzowskie rozgrywki w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 22 czerwca – 1 lipca Centrum Janki zaprasza do udziału w konkursie z piłką nożną w roli głównej. Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych, będą mogli powalczyć o gadżety piłkarskie. Codziennie do wygrania 250 nagród.

Mechanizm zabawy „Mistrzowska promocja” jest bardzo prosty. Wystarczy w dniach 22 czerwca – 1 lipca odwiedzić Centrum Janki, zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach, jeśli zakupy za 50 złotych będą dokonane
w hipermarkecie Auchan, należy dodatkowo zrobić zakupy w sklepach lub punktach usługowych na terenie Galerii za min. 25 zł), tego samego dnia okazać paragon hostessie
i zagrać w Knoockera, czyli oddać strzał do interaktywnej bramki celnościowej. Im więcej punktów zdobytych, tym bardziej atrakcyjną nagrodę otrzyma uczestnik zabawy. W puli nagród gadżety kibica, w tym m.in. kapelusze, czapki, wuwuzele czy flagi samochodowe.

Uzupełnieniem wydarzenia będą atrakcje dla najmłodszych klientów Centrum Janki – piłkarzyki, Siłomierz Kopacz oraz rozgrywki na Play Station.

Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej! Aby poczuć smak rozgrywek zapraszamy do Centrum Janki, gdzie wprowadzimy naszych klientów w piłkarską atmosferę. Od 22 czerwca do 1 lipca zachęcamy do dokonywania zakupów oraz oddawania strzałów do wirtualnej bramki, które mogą być przepustką do wygrania gadżetów kibica” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin akcji „Mistrzowska promocja” dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu.

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: City Sport, H&M, KappAhl, Kazar, Reserved czy Sephora. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »