Motoryzacja » Samochody

Mitsubishi na szczycie rankingu JD Power!

Mitsubishi na szczycie rankingu JD Power!
Zobacz więcej zdjęć »
Rewelacyjny wynik w uznanym na całym świecie badaniu rynkowym przeprowadzonym przez JD Power!

• Rewelacyjny wynik w uznanym na całym świecie badaniu rynkowym przeprowadzonym przez JD Power
 
Najwyższa jakość produktów i obsługi klienta oraz najnowocześniejsze technologie niezależnie od segmentu – takie wnioski na temat Mitsubishi płyną z corocznego badania rynkowego przeprowadzonego przez JD Power and Associates (USA), jedną z najbardziej prestiżowych organizacji konsumenckich, w którym firma Mitsubishi Motors została uznana za jedną z najlepszych na niemieckim rynku motoryzacyjnym. 
 
Z rankingu sporządzonego na rok 2015 wynika, że pod względem zadowolenia klientów japoński producent zajmuje tam drugą lokatę, ustępując jedynie innemu konkurentowi z Kraju Kwitnącej Wiśni i zostawiając w tyle wszystkich niemieckich producentów i importerów.
 
Raport powstał w oparciu o dane zebrane podczas 15 tys. wywiadów internetowych jakie przeprowadzono z użytkownikami pojazdów. Pytania w ankiecie dotyczyły między innymi jakości, trwałości, niezawodności i atrakcyjności produktów oraz zagadnień związanych z kosztami obsługi technicznej. Nowością był ranking poziomu obsługi klienta (ang. Customer Service Index), w którym poddano ocenie stopień zadowolenia klientów z usług oferowanych przez autoryzowane salony sprzedaży i obsługi serwisowej, od chwili przyjęcia pojazdu do serwisu aż po jakość samej usługi.
 
- „Tak znakomity wynik w raporcie J.D. Power to nie tylko zasługa najwyższej jakości naszych produktów, ale także bardzo wysokiego poziomu obsługi klienta, za co naszym autoryzowanym przedstawicielom należą się szczególne podziękowania. Bardzo im za to dziękuję.” – powiedział Werner Frey, dyrektor zarządzający, German Mitsubishi Importeurs.
 
 
Kontakt dla przedstawicieli mediów: Kinga Lisowska tel. +48 22 46 31 875,+48 22 46 31 800 w.175, 0 609 290 133, kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl Zdjęcia wszystkich modeli przeznaczone do publikacji znajdują się w internetowym serwisie prasowym www.press.mitsubishi.pl  Dla dziennikarzy przeznaczona jest również strona Mitsubishi Motors Corporation: https://library.mitsubishi-motors.com/contents/ 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaKozlowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »