Motoryzacja » Samochody

Mitsubishi Outlander PHEV na szczycie klimatycznym ONZ!

Mitsubishi Outlander PHEV na szczycie klimatycznym ONZ!
Zobacz więcej zdjęć »
Od dziś najlepiej sprzedający się w Europie samochód hybrydowy typu plug-in przejmuje obowiązki dyplomatyczne, jako oficjalny samochód japońskiej delegacji podczas Konferencji Stron Ramowej Konwencji ONZ ds. Zmian Klimatycznych.

 

Paryski globalny szczyt klimatyczny „COP21" (Conference of the Parties) - organizowany już po raz dwudziesty pierwszy - odbywa się każdego roku, goszcząc przedstawicieli wszystkich państw, które chcą podejmować działania mające na celu ochronę klimatu. W tym roku spotkanie odbędzie się w Le Bourget niedaleko Paryża w dniach od 30 listopada do 11 grudnia (http://www.cop21.gouv.fr/en/).

Dwanaście egzemplarzy modelu Mitsubishi Outlander PHEV zostało przekazanych przez Jean-Pierre'a Vaillanta, prezesa M. Motors Automobiles France - francuskiego dystrybutora Mitsubishi Motors - Jego Ekscelencji Panu Yoichi Suzuki, ambasadorowi Japonii w Paryżu, w obecności Gosuke Nakae, prezesa Mitsubishi France S.A.S.

Te wyrafinowane, elektryczne hybrydy typu plug-in będą wozić japońskich delegatów w całkowitej ciszy, nie emitując przy tym szkodliwego dwutlenku węgla. Jest to możliwe dzięki w pełni elektrycznemu trybowi pracy w warunkach eksploatacji miejskiej...

...Poprzez udostępnienie gamy nowoczesnych SUV-ów, Mitsubishi Motors przygotowuje się do świętowania obchodów pięćdziesiątej rocznicy rozpoczęcia działań w zakresie elektrycznej mobilności - wszystko zaczęło się w 1966 roku i doprowadziło do powstania tak zaawansowanych pojazdów, jak Mitsubishi i-MiEV i Outlander PHEV.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: Kinga Lisowska tel. +48 22 46 31 875, +48 22 46 31 800 w. 175, +48 609 290 133, kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl Zdjęcia wszystkich modeli przeznaczone do publikacji znajdują się w internetowym serwisie prasowym www.press.mitsubishi.pl  Dla dziennikarzy przeznaczona jest również strona Mitsubishi Motors Corporation:https://library.mitsubishi-motors.com/contents/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaKozlowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »