Firma » Biznes

MJCC poprowadzi kampanię rekrutacyjno-wizerunkową Serco

Agencja MJCC Employer Branding Consultants poprowadzi kampanię rekrutacyjno-wizerunkową dla krakowskiej firmy Serco Poland.

Celem kampanii jest pozyskanie do końca roku 450 nowych pracowników do zespołów zajmujących się w Serco obsługą klienta w branży turystycznej. Tak duża rekrutacja wiąże się z podpisaniem przez firmę nowego kontraktu.

W ramach współpracy MJCC odpowiada za zaplanowanie i prowadzenie całości działań wizerunkowych skierowanych do studentów oraz kandydatów z doświadczeniem, w tym PR rekrutacyjny, relacje z uczelniami, a także działania w mediach społecznościowych.

***

Informacje o firmach

MJCC jest pierwszą agencją w Polsce specjalizującą się w employer brandingu. Zapewnia kompleksowe wsparcie: od badań, przez opracowanie strategii, aż po prowadzenie działań komunikacyjnych wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Agencja realizowała projekty m.in. dla Danone, Ericpol Telecom, Getin Banku, Jeronimo Martins, Kraft Foods czy Serco. Więcej: www.mjcc.pl

Serco jest międzynarodową firmą usługową notowaną na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, która łączy szeroką wiedzę biznesową z działalnością opartą o wartości. Firma zatrudnia ponad 100.000 pracowników w 30 krajach na całym świecie. Oferuje pełne portfolio usług biznesowych dla klienta z sektora państwowego, przede wszystkim z obszarów zdrowia, edukacji, transportu, nauki i obrony. W krakowskim biurze firma realizuje usługi dla klientów z branży turystycznej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MJCC Employer Branding Consultants
http://www.mjcc.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »