Kultura, sztuka » Kultura

Mleczko do zakupów? Wystawa najlepszych rysunków Andrzeja Mleczki w Bonarce

Mleczko do zakupów? Wystawa najlepszych rysunków Andrzeja Mleczki w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Koniec wakacji nie musi być smutny. O dobre samopoczucie klientów Bonarki zadba Andrzej Mleczko. Jego najlepsze rysunki (400 prac) będzie można obejrzeć od 27 sierpnia do 5 września na placu przy InfoPunkcie. Dodatkowo w dniach 27 – 30 sierpnia ruszy specjalna akcja promocyjna.

Koniec wakacji też może być powodem do uśmiechu. A jak wiadomo od wieków: śmiech to zdrowie. Od ponad 40 lat Andrzej Mleczko jest niezawodny w tej materii. Jego rysunki satyryczne bawią i zarażają pozytywnymi emocjami. Powstało ich do tej pory około 20 tysięcy. Najlepsze spośród nich zostaną zaprezentowane w Bonarce (27 sierpnia - 5 września.

W Bonarce pojawi się 400 rysunków Andrzeja Mleczki. Ich tematyka jest bardzo różnorodna. Rysunki poruszają kwestie związane z przyrodą, ekologią, stereotypami i relacjami damsko-męskimi. Pojawi się także cała sekcja z pracami o Krakowie. Wysmakowane poczucie humoru, zabawa skojarzeniami i wnikliwość obserwacji - to główne cechy twórczości Andrzeja Mleczki. Warto przy tym zaznaczyć, że jego prace oprócz tego, że bawią, to jednocześnie skłaniają do refleksji.

- Bonarka od samego początku swojego istnienia wspierała lokalne inicjatywy kulturalne. W ciągu ostatnich lat aktywnie uczestniczyła m.in. w takich projektach, jak: ULICA. Festiwal Teatrów Ulicznych, Summer Jazz Festival Kraków i Cracow Art Week KRAKERS - mówi Katarzyna Kasprzak, Marketing Manager Bonarki. - Pomimo pandemii centrum nie zrezygnowało z kultury. Najlepszym tego dowodem jest zbliżająca się wystawa Andrzeja Mleczki, a także kooperacja z polskimi artystami Raspazjanem i kawazmlekom.

W czasie trwania wystawy klienci Bonarki będą mogli otrzymać designerskie akcesoria (kubki i plakaty) zaprojektowane przez dwójkę utalentowanych artystów - Izę Kachel znaną w sieci jako „kawazmlekom", oraz Jana Michała Raspazjana. Zasady promocji są proste: wystarczy w dniach 27 - 30 sierpnia zrobić zakupy w Bonarce za min. 200 zł (maksymalnie na 2 paragonach) i zarejestrować się w aplikacji SEZAM. Nagrody będą do odbioru w godzinach 12:00 - 19:00 w specjalnym stanowisku na placu przy InfoPunkcie. Szczegóły akcji na bonarkacitycenter.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »