Gospodarka » Żywność

Mleko Wiejskie od Piątnicy

Mleko Wiejskie od Piątnicy
Zobacz więcej zdjęć »
OSM Piątnica, znana z produkcji Serka Wiejskiego, wprowadza z początkiem września do sprzedaży Mleko Wiejskie. Naturalne i świeże mleko Piątnicy zawdzięcza swój smak oraz wysoką jakość mikrofiltracji i pasteryzacji w niskiej temperaturze.
Nie tylko serek może być wiejski, z takiego założenia wyszła Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy wprowadzając na rynek 20 lat po premierze innowacyjnego Serka Wiejskiego nowy, wysokiej jakości produkt  Mleko Wiejskie. Mleko produkowane we wchodzącym w skład OSM Piątnica oddziale terenowym w Ostrołęce pochodzi z wyselekcjonowanych gospodarstw na terenie Kurpi Zielonych, obszaru o unikalnej przyrodzie i czystym środowisku. Dzięki specjalnemu procesowi obróbki, zachowuje naturalny smak oraz aromat świeżego mleka.

Niepowtarzalna jakość Mleka Wiejskiego to efekt naturalnej mikrofiltracji i delikatnej pasteryzacji. W przeciwieństwie do mleka najczęściej dostępnego w sprzedaży (pasteryzowanego w wysokiej temperaturze powyżej 120°C), mleko Piątnicy pasteryzowane jest w temperaturze 73°C. Niska temperatura przetwarzania pozwala mu zachować więcej składników odżywczych, lepszą przyswajalność oraz naturalny i prawdziwy smak świeżego mleka prosto od krowy. Naturalnie oczyszczone za pomocą mikrofiltrów, idealnie nadaje się do spożycia na zimno prosto z lodówki. Zaletą Mleka Wiejskiego jest również to, że nie trzeba go gotować.

Piątnica proponuje konsumentom Mleko Wiejskie o zawartości 2% lub 3,2% tłuszczu w wygodnym opakowaniu o pojemności 1l, odpowiednio z niebieską lub czerwoną nakrętką. Świeże mleko Piątnicy wymaga zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego oraz przechowywania w lodówce w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu mleko należy spożyć w ciągu 24 godzin.

Mleko Wiejskie dostępne jest w ofercie OSM Piątnica od 5 września 2011r. w cenie ok. 2,50 zł/1 l.

Więcej informacji o produktach OSM Piątnica na stronie www.piatnica.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »