Kultura, sztuka » Kultura

Młodzi fotografowie w Galerii Sfera

Młodzi fotografowie w Galerii Sfera
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 3-16 czerwca 2013 w bielskiej Galerii Sfera po raz kolejny zagości wystawa fotograficzna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej.

Na wystawie można zobaczyć zdjęcia o różnorodnej tematyce, m.in.: dokumentujące zjawiska przyrody czy ciekawe miejsca, jak również portrety ludzi oraz martwą naturę. Wykonali je uczniowie w wieku 16 do 18 lat, którzy na co dzień uczęszczają do Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej na kierunki „fototechnik” i „technik organizacji reklamy”. Podziwianie ich prac jest doskonałą okazją do zetknięcia się z wizją świata młodego człowieka uchwyconą za pomocą aparatu fotograficznego.


- Fotografia to nie tylko sposób ukazania otaczającej nas rzeczywistości, ale również możliwość wyrażenia swojego własnego, artystycznego spojrzenia na świat. Organizując po raz kolejny wystawę fotograficzną młodych i zdolnych uczniów bielskich szkół w naszej galerii, jesteśmy przekonani, że wśród nich znajduje się sporo rozwijających się, fotograficznych talentów - mówi Joanna Bierówka, manager ds. marketingu bielskiej Galerii Sfera.

Wystawa dostępna będzie w galerii I do dnia 16 czerwca.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »