Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Młyn Klekotki – hotel z pomysłem

Młyn Klekotki – hotel z pomysłem
Zobacz więcej zdjęć »
Młyn Klekotki resort & spa to hotel, który z powodzeniem łączy historyczną architekturę z nowoczesną aranżacją wnętrz i ciekawą ofertą sportowo-rekreacyjną. Zalety hotelu doceniło jury konkursu „Hotel z pomysłem 2010”, przyznając mu III miejsce w rankingu.
Znamy już wyniki czwartej edycji konkursu „Hotel z pomysłem 2010", organizowanego przez redakcję pisma „Hotelarz". O nagrody ubiegało się w tym roku aż 60 obiektów z całej Polski. Hotele zgłoszone do konkursu oceniło jury złożone ze specjalistów  doradców hotelowych, przedstawicieli portali rezerwacyjnych, właścicieli i dyrektorów hoteli, architektów oraz projektantów. Eksperci rynku hotelarskiego zasiadający w jury przyznali Młynowi Klekotki aż 42 punkty. Wynik pozwolił hotelowi zająć w rankingu wysoką III pozycję. W poprzedniej edycji konkursu Młyn Klekotki był również na podium. Uznanie ekspertów, którzy przyznali hotelowi nagrodę drugi rok z rzędu, potwierdza wysoką jakość i innowacyjność oferty resortu Młyn Klekotki.

„Nagroda w konkursie to dla Młynu Klekotki ważne i miłe wyróżnienie, które bardzo mnie cieszy" mówi Zbigniew Tyszko, właściciel i pomysłodawca hotelu. „Tworząc Młyn Klekotki zwracaliśmy uwagę na każdy detal chcąc, żeby nasi goście czuli się w nim jak najlepiej. Staraliśmy się, aby wszystkie elementy, od wystroju wnętrz po muzykę towarzyszącą posiłkom, były strannie przemyślane. Bardzo zależało nam również na zachowaniu historycznego charakteru obiektu. Dołożyliśmy wszelkich strań, aby ocalić autentyczne fragmenty wystroju młyna, a także by nowopowstałe budynki były spójne stylistycznie i architektonicznie z pozostałymi zabudowaniami. Młyn Klekotki to hotel, który czerpie z bogactw regionu. Restauracja proponuje gościom dania przygotowane przy użyciu naturalnych, lokalnych składników. Natomiast w spa wykonywane są, miedzy innymi, zabiegi na bazie miodu, wina oraz kąpiele ziołowe."

Wyjątkowa atmosfera hotelu urzekła ekspertów z jury konkursu „Hotel z pomysłem". Wybór resortu Młyn Klekotki uzasadniali wskazując m.in. na „umiejętność i odwagę zaadaptowania zabytkowego obiektu i stworzenia na jego bazie wyjątkowego, zmysłowego produktu turystycznego" oraz „bardzo oryginalne, ciepłe wnętrza, pokoje urządzone z pomysłem i dużą starannością", a także ciekawą ofertę. Małgorzata Chechlińska, prezes Grupy TRIP określiła Młyn Klekotki jako „miejsce, w którym pomysł na siebie nabiera realnych kształtów". Zwróciła również uwagę na to, że „sposób, w jaki wpisuje się w krajobraz i realia architektoniczne, a także zakres i jakość oferty powodują, że Klekotki to miejsce unikalne - hotel z konkretnym i dobrze wprowadzonym w życie pomysłem". „Podoba mi się konsekwencja stylistyczna i architektoniczna" dodała. Młyn Klekotki to „obiekt, do którego chce się pojechać" podsumował Aleksander Pietyra, przewodniczący Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Wiecej informacji na www.hotelmlynklekotki.pl

Oficjalna strona hotelu Młyn Klekotki w serwisie facebook znajduje się pod linkiem: http://www.facebook.com/pages/Hotel-Mlyn-Klekotki/165277039724Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »