Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

MMA i gotowanie. Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Jankiem Paszkowskim w Bonarce

MMA i gotowanie. Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk i Jankiem Paszkowskim w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
5 czerwca o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce dojdzie do wyjątkowego spotkania. Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka MMA, i Janek Paszkowski, mistrz kuchni, opowiedzą o wspólnym projekcie – książce „Jedz, śmiej się i walcz”. Będzie smacznie i na wesoło.

Pochodzą z dwóch odmiennych świat. Joanna Jędrzejczyk jest mistrzynią mieszanych sztuk walki ze światowymi sukcesami. Janek Paszkowski z kolei zajmuje się zawodowo gotowaniem. Pierwsze kroki stawiał w programie MasterChef, a potem uwiódł zdjęciami swoich potraw samego Jamiego Olivera. Co ich połączyło? Pasja do jedzenia i gotowania.

Wspólnie przygotowali książkę o radości gotowania i jedzenia oraz pożytkach płynących z pozytywnej motywacji. Asia jest autorką motywujących felietonów, Janek sfotografował i wystylizował przygotowane przez siebie potrawy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »