Technologie » Komputery

Mobilny projektor Epson EB-1776W z Wi-Fi i autokorekcją geometrii

Mobilny projektor Epson EB-1776W z Wi-Fi i autokorekcją geometrii
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy, bardzo poręczny (wielkość kartki A4, grubość zaledwie 44 mm, waga 1,7 kg) projektor 3LCD, jasność 3.000 lumenów światła białego i barwnego, rozdzielczość WXGA. To pierwszy projektor z automatyczną korekcją geometrii obrazu w czasie prezentacji.

Spełniając oczekiwania użytkowników firma Epson wprowadza na polski rynek nowy model mobilnego projektora EB-1776W. Jest to pierwszy projektor wyposażony w funkcję – prowadzonej w czasie rzeczywistym – automatycznej korekcji geometrii obrazu w trakcie prezentacji. Projektor umożliwia również bezprzewodową – wbudowany moduł Wi-Fi) projekcję bezpośrednio z urządzeń mobilnych (tablety, smartfony) oraz pozwala wyświetlać pliki PDF, JPG oraz Motion JPG bezpośrednio z nośnika pamięci USB podłączonego do projektora. 

Doskonały obraz dzięki 3LCD

Technologia wyświetlania obrazu 3LCD, natężenie światła białego i barwnego na poziomie 3.000 lumenów, kontrast 2.000:1 oraz podstawowa rozdzielczość WXGA (1280x800) gwarantują uzyskanie doskonałego, doskonale nasyconego obrazu nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach, bez ich zaciemniania.

Wygoda obsługi

Projektor EB-1776W to pierwsze urządzenie firmy Epson oferujące technologię korekcji geometrii obrazu w czasie rzeczywistym. Wyświetlany obraz jest nieustannie kontrolowany (za pomocą wbudowanej kamery) i automatycznie dostosowywany przez cały czas trwania prezentacji, aby zapewnić optymalną jakość bez konieczności modyfikowania ustawień przez użytkownika.

Dzięki funkcji dopasowania do ekranu, konfiguracja projektora EB-1776W przed prezentacją jest szybka i prosta. Obsługiwana przy użyciu osobnego przycisku, funkcja ta gwarantuje idealne dopasowanie wyświetlanego obrazu do dowolnego ekranu z czarnym obramowaniem: obraz w ciągu kilku sekund staje się równy i pozbawiony zniekształceń.

Bezprzewodowe prezentacje

Prowadzenie prezentacji w różnych lokalizacjach zastanych np. u odwiedzanego klienta znakomicie ułatwia wbudowany szybki moduł Wi-Fi umożliwiający szybką konfigurację i prowadzenie bezprzewodowych prezentacji niezależnie od lokalizacji. Dzięki aplikacji iProjection firmy Epson, użytkownicy mogą wyświetlać rozmaite dokumenty - pliki Word (doc, docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (ppt, pptx), Keynote oraz PDF stworzone w ramach pakietu Office 2004 lub nowszego -bezpośrednio ze swoich smartfonów.

Epson EB-1776W dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 5.519 zł. Gwarancja na projektor - 24 miesiące, 1 rok na lampę. 

Najważniejsze cechy:

Waga tylko 1,7 kg, kompaktowe wymiary i futerał podróżny

Szybka i wygodna łączność Wi-Fi

Idealnie prosty obraz dzięki korekcji geometrii obrazu w czasie rzeczywistym firmy Epson

Funkcja Screen Fit gwarantująca idealne dopasowanie obrazu do każdego ekranu z czarnym obramowaniem

Automatyczna korekcja geometrii obrazu w pionie i poziomie

Wyświetlanie dokumentów PDF, JPG  i Motion JPG z pamięci USB

Bezprzewodowe prezentacje ze smartfonów i tabletów dzięki aplikacji iProjection firmy Epson

Jednoczesne wyświetlanie z dwóch różnych źródeł dzięki funkcji dzielenia ekranu

Wyjątkowa jakość i wierność kolorów wyświetlanego obrazu dzięki technologii 3LCD firmy Epson

Prezentacje w świetle dziennym dzięki jednakowo wysokiej mocy światła białego i barwnego

Obraz najwyższej jakości dzięki wejściu HDMI

Wbudowany głośnik 1 W

Możliwość podłączenia wizualizera USB firmy Epson (tzw. kamera dokumentowa)

Pełna kontrola pracy i statusu projektora (bezprzewodowo lub przez sieć LAN) dzięki oprogramowaniu EasyMP Network Monitor

Odtwarzanie obrazu, dźwięku oraz zdalne sterowanie urządzeniem przez jeden przewód USB dzięki oprogramowaniu EasyMP USB Display. Funkcja wyświetlania przez USB 3 w 1 działa zarówno na komputerach PC, jak i Mac

Funkcja EasyMP Network Projection umożliwiająca przesyłanie obrazu do projektora bezprzewodowo lub przez sieć LAN

 

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.pl                                   

Internet: www.epson.pl

Dorota Wódka-Kot                                              

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »