Firma » Biznes

Mobilny przewodnik po największej imprezie biznesowej Europy Centralnej

Mobilny przewodnik po największej imprezie biznesowej Europy Centralnej
Zobacz więcej zdjęć »
Szybki dostęp do najświeższych informacji na temat największej imprezy biznesowej Europy Środkowej. Intuicyjna i praktyczna agenda stu tematycznych sesji. Optymalna nawigacja między jedenastoma kongresowymi lokalizacjami.

Organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, Grupa PTWP SA, poleca pierwszą aplikację mobilną wydarzenia na najbardziej popularnych platformach Android oraz iOS (iPhone, iPad).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

IV Europejski Kongres Gospodarczy 2012 (European Economic Congress – EEC) odbędzie się w dniach 14-16 maja br. w jedenastu katowickich lokalizacjach. Trzy kongresowe dni wypełnią liczne debaty, spotkania, wydarzenia towarzyszące, w których weźmie udział około sześć tys. gości z całego globu.

Europejski Kongres Gospodarczy to największa impreza biznesowa Europy Centralnej. Od pierwszej edycji stawiamy na nowoczesne komunikowanie z uczestnikami wydarzenia, co przy jego stale rosnącej skali, jest coraz większym wyzwaniem. Mobilny przewodnik w postaci aplikacji na dwóch najbardziej popularnych platformach z pewnością ułatwi poruszanie po kongresowych wiadomościach, tematach, lokalizacjach i pomoże zaplanować własny udział w poszczególnych wydarzeniach mówi Wojciech Kuśpik, inicjator EEC, Prezes Grupy PTWP SA.

Aplikacja została podzielona na pięć zakładek: wiadomości, wideo, agenda, sponsorzy i informacje
o EEC. Dzięki temu użytkownik zyskuje w jednym miejscu szybki dostęp do najważniejszych materiałów o wydarzeniu, przydatnych kontaktów oraz multimediów.

Oprogramowanie umożliwia zapoznanie się z obejmującą sto tematycznych sesji agendą Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Użytkownik aplikacji ma możliwość wyboru prezentacji treści pogrupowanych według czasu lub miejsca. Wszystkie panele dyskusyjne oraz sesje tematyczne posiadają krótki opis głównych tematów, podany jest czas i lokalizacja. Aplikacja umożliwia wyznaczenie optymalnej trasy po mapie kongresowych wydarzeń.

 Aplikacja mobilna to nie jedyne z nowoczesnych rozwiązań, którymi posługują się organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Komunikację wydarzenia wspierają działania w social media oraz np. sms-relations.

 Oficjalna aplikacja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

***

Aby pobrać aplikację dla https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miquido.eec

Aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach można także pobrać bezpośrednio na telefon z AppStore bądź na komputer przy użyciu programu iTunes. W obu przypadkach należy być zarejestrowanym użytkownikiem iTunes Store. W przypadku AppStore oraz iTunes można wyszukać aplikację po nazwie „Europejski Kongres Gospodarczy" lub pobrać ją korzystając z bezpośredniego adresu dla platformy iOS: http://itunes.apple.com/us/app/europejski-kongres-gospodarczy/id518246227?mt=8

###

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach
to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej,
trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem najważniejszych osobistości
świata polityki, biznesu, nauki oraz ekonomii.
Podczas EEC 2011, w 100 sesjach tematycznych, debatach i imprezach towarzyszących wzięło udział
około 6000 gości z Polski i z zagranicy.

Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji
o przyszłości Europy, tezy wystąpień najważniejszych uczestników są często cytowane i szeroko komentowane.

Organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, od pierwszej edycji w 2009 roku,
jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl.

Więcej informacji o Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012 – www.eecpoland.eu

Zapraszamy również:

Facebook: http://www.facebook.com/EECKatowice

Twitter: https://twitter.com/EECKatowice

Blip: http://eeckatowice.blip.pl/

Pinterest: http://pinterest.com/eecpoland/

Youtube: http://www.youtube.com/user/eecpoland

Wirtualne biuro prasowe: http://media.eecpoland.eu/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »