Gospodarka » Narzędzia

Mobilny warsztat Stanley – wszystkie narzędzia pod kontrolą

Mobilny warsztat Stanley – wszystkie narzędzia pod kontrolą
Zobacz więcej zdjęć »
Wózek i stół warsztatowy w jednym to najnowsza propozycja firmy Stanley. Pozwala utrzymać porządek wśród narzędzi oraz umożliwia zorganizowanie stanowiska pracy w każdym miejscu.

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadził do sprzedaży nową propozycję. Jest to wózek warsztatowy wyposażony w liczne szuflady i przegrody, które umożliwiają segregowanie narzędzi i ułatwiają utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Wózek został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych warsztatach, jednak jego funkcjonalność docenią także amatorzy majsterkowania, którzy posiadają bogaty zestaw narzędzi.

Podstawą konstrukcji wózka jest stabilny metalowy stelaż, który utrzymuje obciążenie nawet do 800 kilogramów, czyli ok. 15-20 kg na jedną szufladę. Aby ułatwić przemieszczanie warsztatu przy pełnym załadowaniu, wózek wyposażono w obrotowe koła o średnicy 125 mm, hamulec oraz szeroką poręcz zapewniającą pewny uchwyt. Wielkości 6 szuflad dostosowano do rodzaju chowanych w nich narzędzi. Wózek wyposażono w blat pokryty trwałym tworzywem, dzięki czemu sprawdza się on również jako stół warsztatowy. Centralny zamek umożliwia zabezpieczenie narzędzi, a także zapobiega niekontrolowanemu wysuwaniu szuflad podczas transportu wózka.

Jako uzupełnienie wyposażenia wózka warsztatowego firma Stanley oferuje pojedyncze moduły z narzędziami. Są one idealnie dopasowane do wymiarów szuflad i posiadają wgłębienia odpowiadające kształtom narzędzi. Moduły można zestawiać zgodnie z indywidualnymi potrzebami, a odpowiednio dobrane pozwalają skompletować bazowe wyposażenie warsztatu czy domowego stanowiska pracy. W sprzedaży dostępne są m.in. moduły z wkrętakami, szczypcami, kluczami płaskooczkowymi lub kluczami fajkowymi.

Wózek warsztatowy Stanley
Wymiary: 50 x 97 x 73 cm 
Sugerowana cena detaliczna: 2200 zł (bez wyposażenia)

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »