Gospodarka » Narzędzia

Moc kabla, wolność bezprzewodowca

Moc kabla, wolność bezprzewodowca
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwszy na świecie system wymiennych baterii akumulatorowych 18/54 V DEWALT® XR FLEXVOLT. Dwie wartości napięć zwiększają możliwości elektronarzędzi o prace zarezerwowane do tej pory dla mocnych sieciówek. Każdy fachowiec będzie mógł pozwolić sobie na elastyczność pracy z dużą mocą.

Do ciężkich prac budowlanych potrzebne są elektronarzędzia o dużej mocy. Do tej pory była to domena urządzeń zasilanych sieciowo, a kompromis między większymi możliwościami, a czasem pracy powodował konieczność posiadania wielu narzędzi rozwiązujących obydwa problemy. A gdyby jednak udało się pracować tylko jednym urządzeniem?

Nowe zasady, zero kompromisów

Seria akumulatorów DEWALT® XR FLEXVOLT z funkcją zmiany napięcia 18/54 odpowiada na potrzeby fachowców, potrzebujących mocnych i mobilnych elektronarzędzi. - mówi Grzegorz Gofryk, CEE Marketing Communication Manager, Stanley Black& Decker. I dodaje - Po zamontowaniu w elektronarzędziu baterii, styki automatycznie „informują” akumulator o koniecznym napięciu zasilania. Oznacza to, że maszyny o napięciu 54 V pracowały będą z akumulatorem o pojemności 2 Ah lub 3,1 Ah, natomiast np. wiertarko-wkrętarki serii 18 V te same akumulatory odczytają, jako 6 Ah lub odpowiednio 9,3 Ah. Podwójna przewaga serii FLEXVOLT to długi czas pracy oraz moc dostateczna do zasilenia narzędzi dotąd istniejących jedynie w świecie technologii przewodowej.

 

Nowe rozwiązanie znacząco poprawia mobilność i ułatwia dostęp do elektronarzędzi przy różnych typach prac na wysokości, czy też w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Akumulatory XR FLEXVOLT są w pełni kompatybilne z dotychczasowymi produktami serii 18 V. Gama przełomowych produktów DEWALT® XR FLEXVOLT składa się z ośmiu elektronarzędzi 54 V: szlifierka, młot udarowy SDS+, piła tarczowa, pilarka Alligator®, piła tłokowa, zagłębiarka, piła stołowa, 216mm pilarka ukosowa. Jeden akumulator 54 V i wachlarz nowych produktów DEWALT® XR FLEXVOLT zmieniają zasady gry - kończąc czas kompromisów.

Nowe akumulatory są dostępne w renomowanych salonach technicznych i u dystrybutorów DEWALT® w całej Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »