Gospodarka » Narzędzia

Mocne i niezawodne młotowiertarki DeWALT

Mocne i niezawodne młotowiertarki DeWALT
Zobacz więcej zdjęć »
Młotowiertarki DeWALT klasy 6kg z uchwytem SDS-Max to profesjonalne urządzenia przeznaczone do ciężkich prac budowlanych. Wykorzystana przez producenta technologia łańcuchowego przeniesienia napędu zwiększa niezawodność maszyn oraz podnosi efektywność pracy.

Oferta młotowiertarek DeWALT klasy 6 kg obejmuje dwa modele: D25601K i D25602K. Oba narzędzia wyposażone są w trwałe silniki o mocy 1250 W, osiągające od 210 do 415 obr/min. Urządzenia idealnie nadają się do wiercenia otworów w murze i betonie w zakresie średnic od 12 do 45 mm pod kotwy oraz otworów przelotowych. Charakteryzuje je również bardzo dobry stosunek masy do energii udaru, wynoszącej 12J. Częstotliwość udaru można regulować w zakresie od 1430 do 2840 ud/min za pomocą wygodnego pokrętła.

Wysoka wytrzymałość
Producent wyposażył młotowiertarki w zaawansowane i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne, mając na celu osiągnięcie wysokiego poziomu niezawodności maszyn. Najważniejszym z nich jest technologia łańcuchowego przeniesienia napędu, która m.in. pozwoliła zredukować masę elementów wirujących. Dzięki zastosowaniu stałego, zamkniętego systemu smarowania olejem na rzecz smaru, zwiększyła się efektywność odprowadzania ciepła na zewnątrz maszyny i tym samym wydłużyła się żywotność całego urządzenia. Co więcej radiatory urządzeń zostały wykonane z magnezji, czyli poddanego odpowiedniej obróbce stopu aluminium i magnezu, który charakteryzuje dobra przewodność cieplna oraz niska masa (niższa niż tradycyjnego duraluminium).

Komfort pracy

Młotowiertarki DeWALT klasy 6 kg posiadają system tłumienia wibracji (AVC - Active Vibration Control), który obniżył poziom szkodliwych drgań powstających podczas pracy do 9 m/s2. Rozwiązanie to zapewnia operatorowi wygodną obsługę narzędzia nawet podczas dłuższych zastosowań. W świetle aktualnych norm prawnych niski poziom wibracji wydłuża dopuszczalny czas efektywnej pracy młotowiertarką. 

Model D25602K posiada dodatkowo dwustopniowe sprzęgło (CTC - Complete Torque Control), pozwalające ustawić moment obrotowy na poziomie 40 lub 80 Nm w zależności od rodzaju wykonywanej pracy i używanych wierteł. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania narzędzia, producent zastosował system automatycznie włączający tryb pracy na niższym (bezpieczniejszym) nastawie momentu obrotowego. Uaktywnia się on przy każdym przełączeniu z funkcji kucia na funkcję wiercenia.

Modele D25601K i D25602K zostały wyposażone w ogranicznik głębokości wiercenia oraz rękojeść boczną dla łatwego kontrolowania zablokowanego wiertła. Urządzenie posiada również dwa wskaźniki serwisowe. Jeden sygnalizuje o zdiagnozowaniu ewentualnej usterki elektrycznej bądź elektronicznej. Natomiast drugi, informuje operatora o zużyciu się szczotek silnika.

Gwarancja producenta
Firma DeWALT zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny. Oprócz tradycyjnej rocznej gwarancji, każdy właściciel elektronarzędzi tej marki może skorzystać z bezpłatnego przeglądu serwisowego w okresie pierwszego roku użytkowania.

Ceny:
D25601K: 2 717 PLN
D25602K: 3 014 PLN

Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »