Dom » Budownictwo

Mocne i niezawodne młoty wyburzeniowe DeWALT

Mocne i niezawodne młoty wyburzeniowe DeWALT
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe młoty wyburzeniowe DeWALT, w klasie wagowej 16 kg, to profesjonalne urządzenia przeznaczone do najcięższych prac budowlanych. Wykorzystane przez producenta technologie zwiększają ich niezawodność oraz podnoszą efektywność pracy i komfort użytkowania.
DeWALT poszerza swój asortyment o nową gamę młotów wyburzeniowych w klasie do 16 kg. Obejmuje ona dwa modele: D25960K i D25961K. Urządzenia te zostały stworzone z myślą o fachowcach, dla których najważniejsze są komfort, trwałość i łatwość obsługi. Maszyny DeWALT idealnie nadają się do niszczenia i burzenia fundamentów, usuwania nawierzchni drogowych oraz kruszenia konstrukcji z betonu, cegieł czy też skał.

„Nowe młoty wyburzeniowe zostały wyposażone w zaawansowane i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Posiadają wytrzymałe silniki o doskonałej wydajności, dostarczające moc niezbędną do wykonywania najcięższych prac budowlanych, lekką konstrukcję oraz energię udaru wynoszącą 35J wg standardu stowarzyszenia EPTA z 05/2009 "- mówi Tomasz Szczygieł, specjalista ds. marketingu handlowego marki DeWalt. „Dodatkowym udogodnieniem, zwiększającym komfort i podnoszącym efektywności pracy, jest amortyzowana rękojeść."

Nowe urządzenia posiadają mocne silniki o mocy 1600W, zapewniające 1450 udarów na minutę i unikalne połączenie energii uderzenia z częstotliwością uderzeń na minutę, które gwarantują użytkownikowi szybkie i wydajne wykonanie zaplanowanej pracy wyburzeniowej. Aby polepszyć komfort i kontrolę pracy urządzenia wyposażone zostały w aktywny system tłumienia drgań (AVC), który umożliwia operatorowi wygodną obsługę narzędzia, nawet podczas dłuższych zastosowań. Dzięki systemowi AVC, poziom szkodliwych drgań obniżył się do 6,8 m/s2, co według aktualnych norm prawnych wydłuża dopuszczalny czas efektywnej pracy młotem.

Nowe młoty wyburzeniowe DeWALT'a posiadają także funkcję łagodnego rozruchu umożliwiającą rozpoczęcie kucia bez tak zwanego "wędrowania" dłuta. Narzędzia wyposażone zostały w standardowe uchwyty sześciokątne, 28mm w modelu D25960K i 30mm w D25961K. Oprócz tego młoty posiadają wielopozycyjną rękojeść boczną, co umożliwia wygodną pracę w każdych warunkach. Zaletą młotów są także zwarta, smukła obudowa, która pozwala na dostęp do ciasnych miejsc oraz mocny kufer, który ułatwia wygodny transport.

Ceny poszczególnych urządzeń:

D25960K
Cena: 5950 PLN

D25961K
Cena: 5695 PLN

Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »