Moda » Odzież

Moda na dodatek Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

Powiedzenie „Diabeł tkwi w szczegółach” przyjęło się jako złota zasada dobrego wyglądu. Odpowiednio dopasowane detale potrafią całkowicie odmienić nawet z pozoru zwykłą stylizację.

Teraz w ramach akcji Galerii Krakowskiej i personal shopper Małgorzaty „GOShY” Kusper będzie można otrzymać poradę jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, a także otrzymać modny drobiazg. Akcja „Moda na dodatek” rozpocznie się już 18 października 2012 roku, o godzinie 17.00 na terenie Galerii.

Wyrażają osobowość, podkreślają urodę i pozwalają wyrazić siebie bez konieczności ubierania wszystkiego w słowa. Dodatki, to one przesądzają o całości kompozycji naszego ubrania. Sprawiają, że np. zwykła koszula nabiera osobliwego wyrazu, a spódnica z szafy babci staje się najmodniejszym strojem sezonu. Bawiąc się odpowiednimi akcesoriami możemy z wielu zestawów ubraniowych stworzyć niebanalne kreacje.

Mimo, że dodatki to indywidualny wybór, trzeba pamiętać, aby wszystkie elementy stylizacji były odpowiednio ze sobą zestawione oraz dopasowane do ubioru i okazji. Dla wszystkich, którzy potrzebują porady jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, Galeria Krakowska razem ze stylistką Małgorzatą „GOShĄ” Kusper rozpoczęła cykliczną akcję, która rozpocznie się już 18 października o godzinie 17.00 na terenie Galerii. Tego dnia każdy będzie miał niepowtarzalną okazję rozmowy ze stylistką na temat swojej stylizacji, oraz otrzymania od niej modowego dodatku, który pozwoli wzbogacić i odmienić image. Stylistka GOShA będzie rozdawać prezenty w postaci: szali, naszyjników, bransoletek itp., które wzbogacą stylizację wybranych osób.


GOShA Kusper – Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Pracowała przy programie "Trinny i Suzannah ubierają Polskę" oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins Collage w Londynie oraz w London Collage of Fashion.

 

Więcej informacji udziela:                                                                                                       

Ryszard Wysokiński - Dyrektor Centrum Galerii Krakowskiej, ECE Projektmanagement Polska, tel.: +48 12 428 99 00, e-mail:ryszard.wysokinski@ece.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »