Kultura, sztuka » Kultura

„Moda na zabawę” w Centrum Handlowym Osowa

„Moda na zabawę” w Centrum Handlowym Osowa
Zobacz więcej zdjęć »
Już w dniach 5-7 czerwca Centrum Handlowe Osowa zaprasza do parku edukacyjno-rozrywkowego „Było sobie życie”, w którym dzieci i młodzież – wraz z bohaterami serialu – udadzą się w fascynującą wędrówkę w głąb ludzkiego ciała oraz poznają jego skomplikowany mechanizm.

W nadchodzący weekend w Centrum Handlowym Osowa pojawi się kino sferyczne. Dzieci i młodzież będą mogli obejrzeć w nim znany francuski serial animowany  „Było sobie życie”, w którym główni bohaterowie – Mistrz, Kapitan Piotr, Porucznik P.S.I. oraz Prof. Globus – opowiedzą o tym, jak funkcjonuje ludzki organizm.

Na terenie centrum będzie także funkcjonować specjalna strefa „Części ciała” z interaktywnymi modelami części ludzkiego ciała np. mózgu, serca czy tułowia, gdzie  animatorzy i instruktorzy przybliżą wszystkim wnętrze i mechanizm funkcjonowania naszego ciała oraz wytłumaczą jak dbać o swój organizm. Z kolei oglądając model szkieletu ludzkiego w naturalnych rozmiarach, dzieci dowiedzą się, jak dbać o kości i co jeść, aby były zdrowe. Do dyspozycji najmłodszych będzie także model DNA, za pomocą którego możliwe będzie rozszczepienie końców podwójnej spirali oraz wywoływanie mechanizmu odtwarzania się cząsteczki DNA. Animatorzy w prosty i przystępny sposób wytłumaczą najważniejsze zagadnienia związane z DNA oraz opowiedzą, jak dziedziczą się cechy odpowiadające za wygląd człowieka. Na dzieci będą czekać również warsztaty udzielania pierwszej pomocy z poradami dotyczącymi skutecznego wzywania pomocy, postępowania z osobą, która nie oddycha oraz ułożenia człowieka w pozycji bezpiecznej.

’Dzień Dziecka’ w Centrum Handlowym Osowa wciąż trwa! Tym razem zapraszamy maluchy wraz z rodzicami na specjalną wystawę ‘Było sobie życie’, podczas której dzieci będą mogły odkryć tajniki funkcjonowania ludzkiego organizmu dzięki licznym zabawom i animacjom” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Interaktywna wystawa „Było sobie życie” będzie dostępna w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Osowa.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalna strefa dla rowerów, zlokalizowana na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu POERF zarządzanego przez Praderę (http://www.pradera.com/) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl            Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »