Moda » Odzież

Modne spojrzenie na Śląsk

Modne spojrzenie na Śląsk
Zobacz więcej zdjęć »
Czy sztuka musi być elitarna? Dlaczego grafikę i design warto włączać do naszego codziennego życia? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas czerwcowej edycji EC Blog-Spot. Gościem będzie graficzka i blogerka Maja Maciejko. Trwa również akcja, w której można wygrać porady stylisty i architekta

Dla poszukujących inspiracji spotkanie rozpocznie się w czwartek 11 czerwca o godz. 19:00. – W ramach cyklu chcemy zachęcać do rozwoju wszystkich naszych gości – mówi Milena Bekalarska, blogerka i gospodyni EC Blog-Spot. – Każde ze spotkań EC Blog-Spot porusza inny temat. Podczas ostatnich rozmawialiśmy o byciu fit, sztuce wystąpień publicznych, czy tajnikach męskiego strzyżenia. Gościem specjalnym  najbliższego EC Blog-Spot będzie Maja Maciejko. Na swoim koncie ma już nagrodę na Międzynarodowym Triennale Mediów Cyfrowych. Zajmuje się fotografią, grafiką, designem, malarstwem oraz… tworzeniem gier komputerowych. Jest zwolenniczką wykorzystywania szeroko definiowanej sztuki w codziennych sytuacjach – takich jak prowadzenie bloga, czy biznesu. Aktualnie jest na IV roku katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Podczas spotkania w Europie Centralnej podzieli się z uczestnikami swoimi inspiracjami z pogranicza sztuk wizualnych przenoszonych do zwyczajnych sytuacji. Po zakończeniu przewidziane jest afterparty w restauracji artystycznej B-Man. Potem będzie można wziąć udział w pierwszym z pokazów kina letniego Europy Centralnej.

Z kolei już w najbliższy weekend, 6 i 7 czerwca, na najmłodszych gości gliwickiego Centrum Handlowego przygotowano dyskotekę. O godz. 17:00 czeka możliwość świetnej zabawy w rytmie najnowszych przebojów pod opieką doświadczonych animatorów. – To akcja cieszy się niesłabnącą popularnością – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Stanowi świetną okazję do rozwijania umiejętności motorycznych i jest przykładem ciekawych inicjatyw, łączących naukę i zabawę.

Między designem i wizerunkiem

Do 25 czerwca trwa też kolejna edycja akcji organizowanej przez Europę Centralną, w której można otrzymać darmowe porady stylistki bądź doświadczonego architekta. Wystarczy w tym celu wypełnić specjalny formularz dostępny na podstronie gliwickiego Centrum i dołączyć również odpowiednie fotografie. Dzisiaj właściwy dobór dodatków, czasem nawet drobnych, może całkowicie zmienić odbiór samej przestrzeni. – wyjaśnia architekt Kinga Gołąbek, która jest doradcą w Europie Centralnej. – Poprzez wspólne spotkanie i zakupy z klientami mam nadzieję spełnić nie tylko ich oczekiwania. Chciałabym sprawić, aby w ich mieszkaniu, czy domu udało się im uzewnętrznić ich wnętrze. To bardzo ważne, aby u siebie czuć się przyjemnie i komfortowo, w miejscu, gdzie spędzamy znaczącą część naszego życia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.europacentralna.eu Architekt i stylistka co miesiąc wybierają 4 osoby, którym udzielą swoich konsultacji w dogodnym dla obu stron terminie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »