Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Modowa przystań w Porcie Łódź

W ostatni weekend października, Port Łódź stanie się modową przystanią dla wszystkich wielbicieli nowych kolekcji i trendów wprost z wybiegu.

Aleksandra Kwaśniewska oraz Olivier Janiak poprowadzą pokazy mody jesienno-zimowych kolekcji dostępnych w Porcie Łódź. Dodatkowo zwycięzcy konkursu „Czas na Twoją metamorfozę” zaprezentują publiczności efekty swojej modowej przemiany pod okiem ekspertów.

 

Moda w stylu Portu Łódź

Główną atrakcją dla wszystkich fanów mody będzie prezentacja najnowszych jesienno-zimowych kolekcji. Na wybiegu w Atrium przy sklepie IKEA zaprezentuje się  ponad 30 marek odzieżowych, w tym m.in. najnowsza kolekcja jedynego w Łodzi Salonu Marks&Spencer. W trakcie pokazów, które poprowadzi Aleksandra Kwaśniewska, uznawana za jedną z najlepiej ubranych Polek oraz Olivier Janiak, jeden z prekursorów modowych  trendów  w Polsce, będzie można zobaczyć jesienno-zimowe stylizacje oraz poznać obowiązujące w tym sezonie trendy, kolory i fasony. Najpopularniejsze dodatki idealnie dobrane do stroju pokażą m.in. SWISS i Coyoco, a sklepy Venezia czy CCC przybliżą najnowsze obuwnicze kolekcje.

 

Przed i po metamorfozie

W trakcie weekendowych pokazów odmieniony wizerunek zaprezentują laureaci konkursu „Czas na Twoją metamorfozę”.  W minioną sobotę i niedzielę prawie 100 kandydatów starało się przekonać m.in. Aleksandrę Kwaśniewską, do tego, że to właśnie oni powinni wygrać modową metamorfozę. Teraz przyszedł czas na wielki finał. Przez cały tydzień 10 zwycięzców konkursu w trakcie wspólnych zakupów ze stylistką Anną Hynek dowiadywało się które kroje i fasony idealnie pasują do kształtu sylwetki oraz jak, dzięki modowym trikom, pokreślić atuty i zachwycać wyczuciem stylu. Uczestnicy poznali zasady łączenia kolorów i wzorów, a także dopasowania stroju do wieku czy okazji. Zaskakujące efekty modowych przemian klienci Portu Łódź będą mogli zobaczyć w trakcie finałowych prezentacji – 27 i 28 października.

- W trakcie weekendowych pokazów mody chcemy zaprezentować aktualne trendy dostępne w sklepach w Porcie Łódź. Na wybiegu zaprezentują się także finaliści konkursu „Czas na Twoją metamorfozę”, którzy przez tydzień odkrywali tajniki mody i urody, zmieniając pod okiem ekspertów swój wizerunek. Nasi klienci będą mogli zobaczyć efekty tych przemian i mam nadzieję zainspirują się do mniejszych lub większych rewolucji w swoich garderobach - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »