Moda » Odzież

Modowe zakupy z rabatami w Porcie Łódź

Modowe zakupy z rabatami w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W powietrzu powoli czuć już wiosnę, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Czas zatem zrzucić zimowe ubrania i rozejrzeć się za lżejszą garderobą. Na wiosenne zakupy Port Łódź zaprasza do Centrum szczególnie podczas akcji promocyjnej „Szczęśliwa 13 – tka”.

Na wybiegach modowych i w sklepach króluje już wiosna. Sieciówki znanych marek przygotowały na nowy sezon mnóstwo ciekawych propozycji ubrań, butów i dodatków, wpisujących się w obecne trendy. Rządzą zatem kolory, kwiaty, intensywne kolory i zwierzęce wzory. Marki stawiają też na klasykę, która zawsze się obroni i jest idealna jako baza do stylowych dodatków.

Jeśli chcemy przygotować swoją szafę na nowy sezon, warto wybrać się na zakupy do Portu Łódź 13 marca. Tego dnia odbędzie się kultowa już akcja rabatowa Centrum - „Szczęśliwa 13 – tka”. Jakie promocje przygotowali najemcy? Wojas oraz CCC obniżą ceny na cały asortyment o 20%, zatem do idealna okazja by uzupełnić garderobę o piękne obuwie, torby i dodatki. Wiosną warto postawić też na nową elegancką bieliznę. W sklepach Triumph, Change Lingerie oraz Etam asortyment ten zakupimy ze sporymi rabatami, sięgającymi nawet 30% ceny. Do swoich sklepów w Porcie Łódź 13 marca zapraszają także m. in. New Yorker (20 zł mniej zapłacimy za zakupy za min. 100 zł i 40 zł mniej za zakupy za min. 200 zł), Mon Amie (50% rabat na cały asortyment z wyłączeniem butów i biżuterii) oraz Villaro (20% rabatu na swetry i spodnie).

Szczegółowe oferty „Szczęśliwej 13-tki” znajdują się na stronie www.portlodz.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »