Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Modowy Dzień Dziecka w NoVa Park

Modowy Dzień Dziecka w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Dzień Dziecka w NoVa Park potrwa aż 3 dni! W dniach 1-3 czerwca w godzinach 14.00-19.00 NoVa Park zamieni się w kolorowy warsztat krawiecki z zajęciami dla młodych projektantów z dekorowania eko-toreb, ozdabiania koszulek czy malowania jeansów.

Z okazji Dnia Dziecka NoVa Park przygotował dla swoich najmłodszych klientów trzydniowe warsztaty ze stylizacji i tworzenia odzieżowych kreacji. Mali designerzy będą mogli:

§  malować bawełniane koszulki, które następnie zabiorą do domu;

§  dekorować filcowe torebki według własnego pomysłu;

§  malować jeansowe kurtki, spodnie, kamizelki, spódnice oraz koszule, które następnie zabiorą do domu;

§  wziąć udział w warsztatach projektowania ubioru na specjalnie przygotowanych konturach lalki;

§  dekorować eko-torby na zakupy;

§  wziąć udział w pokazach enkaustyki, czyli malowania woskiem przy użyciu żelazka;

„Przed nami trzy dni świętowania Dnia Dziecka w NoVa Park, podczas których pozwolimy pobudzić wyobraźnię i kreatywność naszych najmłodszych klientów. Zapraszamy całe rodziny do NoVa Park na warsztaty designu, podczas których maluchy nauczą się podstaw stylizacji i tworzenia modowych kreacji oraz wcielą się w role młodych projektantów” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w „Modowym Dniu Dziecka w NoVa Park” jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »