Moda » Odzież

Modowy maj w Centrum Janki

Modowy maj w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Loteria, pokazy mody, porady stylistki gwiazd i muzyczny talent Mateusza Ziółko – to atrakcje jakie czekają w maju na klientów Centrum Janki. Łączy je jedna myśl przewodnia – moda.

W maju Centrum Janki przygotowało dla swoich klientów szereg atrakcji związanych z modą. Akcję rozpocznie loteria zdrapkowa trwająca od 12. do 26. maja 2012 r., w której nagrodami będzie ponad 300 kart podarunkowych o nominałach 50 zł, 100 zł i 300 zł. Karty można realizować we wszystkich sklepach Centrum Janki. Aby wziąć udział w loterii wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł i odebrać zdrapkę w Punkcie Obsługi Klienta Centrum. Oprócz pieniędzy na modowe wydatki na uczestników loterii czekają także nagrody pocieszenia w postaci wygodnych toreb na zakupy.

Zwieńczeniem loterii będą organizowane 25. i 26. maja w godzinach od 14.00 do 19.00 pokazy mody. W te dwa dni Centrum Janki opanują profesjonalne modelki, które na specjalnie przygotowanym wybiegu zaprezentują kolekcje ubrań na lato 2012. Pokazy poprowadzi modelka, prezenterka i aktorka Katarzyna Sowińska, a na gości czekać będzie także stylistka gwiazd - Edyta Piasecka.

Wydarzenie uświetnią występy Mateusza Ziółko, wokalisty znanego z I edycji programu "Mam Talent", którego można oglądać także w teleturnieju muzycznym „Jaka to melodia?".

Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.loteriezezwolenia.pl oraz w siedzibie organizatora w Warszawie przy ul. Leonarda 6/8 lok.5.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »