Firma » Biznes

Moduły? Dla Ciebie zrobimy więcej!

Moduły? Dla Ciebie zrobimy więcej!
Zobacz więcej zdjęć »
Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynku w zakresie szybkich i profesjonalnych realizacji obiektów budowlanych firma Touax rozszerzyła swoją ofertę – dedykowaną budownictwu modułowemu – o liczne opcje wykończenia i wyposażenia danego obiektu.

Dzięki temu konstrukcje modułowe mogą być jeszcze szerzej wykorzystywane przez inwestorów, nawet przy najbardziej niestandardowych projektach. Hasło przewodnie dla kompleksowej oferty firmy Touax to: „Moduły? Dla Ciebie zrobimy więcej!”.

Technologia wykorzystywana przez firmę pozwala na dostosowanie wykonywanych obiektów do indywidualnych potrzeb klienta. Niezależnie więc od planowanego przeznaczenia – biura, pomieszczenia mieszkalne lub użyteczności publicznej, lokale handlowo-usługowe, zaplecza socjalne dla zakładów pracy i klubów sportowych, restauracje całoroczne lub sezonowe – ich użytkownicy otrzymają w pełni wyposażone i komfortowe budynki. Czyni to więc obiekty modułowe niezwykle funkcjonalnymi, podobnie jak te, realizowane przy użyciu tradycyjnych metod budowalnych.

Klient do standardowego modułu może dodać odpowiednie dla niego wyposażenie, aby otrzymać pomieszczenie, jakiego naprawdę potrzebuje. Do dyspozycji inwestorów mamy nowoczesne instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, sieci IT, a nawet tarasy, przeszklenia i estetyczne elewacje – mówi Jacek Staniszewski, Dyrektor Generalny firmy Touax Sp. z o.o. Każdy budynek modułowy można także łatwo zintegrować z otoczeniem, dopasowując go do istniejącej już architektury. Obiektowi można również nadać indywidualny wygląd, zgodny z identyfikacją wizualną firmy – niezależnie od tego czy będzie to budynek o charakterze stałym czy tymczasowym. W tym celu można wykorzystać różne warianty elewacji: płyty kompozytowe, blachy powlekane, drewno, itp. – dodaje

Ponadto firma Touax realizuje wszelkie inwestycje kompleksowo. Począwszy od opracowania projektu budynku modułowego, poprzez wyprodukowanie wszystkich elementów oraz ich transport na miejsce budowy, a kończąc na montażu obiektu oraz jego regularnej konserwacji i utrzymaniu w pełnej funkcjonalności.

Należy także zaznaczyć, że budownictwo modułowe umożliwia znaczne skrócenie czasu realizacji inwestycji, ponieważ nawet już w 3 tygodnie można postawić gotowy obiekt. Co więcej technologia ta uwalnia od trudności związanych z tradycyjnych budownictwem – np. zakup, transport oraz  składowanie i dozorowanie materiałów budowlanych. Kolejnym atutem i jednocześnie przewagą nad tradycyjnymi rozwiązaniami jest fakt, że obiekt modułowy można łatwo i szybko rozbudować lub też swobodnie zdemontować i przenieść w inne miejsce. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Touax
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »