Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Mój Pierwszy Krem NIVEA BABY – pierwszy sposób na pielęgnację maluszka od 1. dnia życia

Mój Pierwszy Krem  NIVEA BABY – pierwszy sposób na pielęgnację maluszka od 1. dnia życia
Zobacz więcej zdjęć »
Od pierwszego dnia życia…

Pierwszy dzień. Początek wszystkiego. Maleńka istota w świecie wielkich emocji. Mama, tata, dziecko i jego wszystko to, co pierwsze... Pierwszy krzyk, pierwsze spojrzenie w oczy mamy, pierwszy - wzruszająco ostrożny - dotyk taty... Choć są to doznania, których dziecko nie zachowa w świadomej pamięci, to na pewno pozostaną jednym z najbardziej emocjonalnych wspomnień dla jego rodziców.

A maleństwo - choć nieświadomie - już od pierwszego dnia kształtuje swój obraz świata. Jak dowiodły badania, to dotyk jest najlepiej rozwiniętym ze zmysłów noworodka. „Odbiera" on świat głównie poprzez bodźce dotykowe.

Tego pierwszego dnia, dzięki dzisiejszym standardom, pierwszą dawkę czułego dotyku maluszek otrzymuje od mamy tuż po porodzie, dzięki kontaktowi „skóra do skóry". Nauka potwierdza, że wzmaga on szereg reakcji sprzyjających tworzeniu się tej wyjątkowej więzi. Można powiedzieć, że dotyk uwalnia magię miłości.

Moja Mama, mój Tata, ja i Mój Pierwszy Krem

I tak, od pierwszego dnia, pozostanie przez parę kolejnych lat - najbardziej kojąco na dziecko będzie działał dotyk ciepłych dłoni mamy i taty. I właśnie z myślą o tej czułej relacji powstał NIVEA Baby Mój Pierwszy Krem - dla delikatnej, pełnej miłości, pielęgnacji całego ciała dziecka. Już od pierwszego dnia życia.

Bo to nie tylko emocje, ale i skóra maluszka od pierwszego dnia wymaga troski i czułości - od słodkich stópek, do ślicznej główki.

Mój Pierwszy Krem ma niezwykle delikatną formułę i lekką konsystencję, dzięki czemu doskonale sprawdza się w pielęgnacji i przy czułych masażach całego ciała dziecka. W jego poręcznym pudełeczku NIVEA Baby zawarła swoją wiedzę o skórze niemowląt i jej potrzebach, aby ułatwić mamie i tacie troskliwe powitanie ich dziecka na świecie.

Mój Pierwszy Krem łatwo rozprowadza się na skórze i doskonale wchłania. Nawilża skórę, chroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i wspiera jej naturalną barierę ochronną. Nie zawiera parabenów, alkoholu, barwników i olejów mineralnych, a jego bezpieczeństwo potwierdzone jest klinicznie i dermatologicznie. Tę szczególną delikatność docenił też Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, dając mu swoją rekomendację.

Swojej „rekomendacji" udzielili też rodzice, którzy mieli już okazję wypróbować Mój Pierwszy Krem, doceniając lekkość konsystencji, właściwości nawilżające, wygodę stosowania i - co najważniejsze -  uroczo uśmiechnięte zadowolenie swoich maluszków.

MÓJ PIERWSZY KREM

NIVEA BABYIntensywnie chroni i nawilża, utrzymując naturalną równowagę skóry dziecka od 1. dnia życia.

  • Do pielęgnacji buzi, rączek i całego ciała.
  • Chroni skórę dziecka przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
  • Wspiera naturalną barierę ochronną skóry izapewnia intensywne, długotrwałe nawilżenie.
  • Lekka konsystencja sprawia, że szybko się wchłania i dobrze rozprowadza na skórze.
  • Jest bardzo poręczny.
  • Pozwala z radością odkrywać świat :)

Rekomendowana cena detaliczna: 15,99 pln/150 ml; 9,99 pln/75ml

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

asurma

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »