Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Mój pierwszy wakacyjny obóz

Mój pierwszy wakacyjny obóz
Zobacz więcej zdjęć »
Zapewne jako rodzice zastanawiacie się gdzie posłać dziecko na pierwsze kolonie lub obóz gdzie dziecko będzie się najlepiej czuło i będzie bezpieczne. Przedstawiamy propozycje z portalu www.aktywne-obozy.pl należącego do Agencji Turystycznej Wonderlands organizującej obozy dla dzieci od 1990 roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mój pierwszy obóz - obozy dla dzieci

Nie tylko Wy jako rodzice zastanawiacie się gdzie posłać dziecko na pierwsze kolonie i gdzie będzie się najlepiej czuło. Przede wszystkim to maluch jest zafascynowany ofertami różnych obozów tematycznych. Będąc dzieckiem, które ma wiele zainteresowań z pewnością będzie to dla niego trudny wybór. Są jednak sytuacje, kiedy takie decyzje podejmuję się bez wahania, bo znalazło się miejsce idealne.

Takim miejscem może być jeden z obozów organizowanych przez Agencję Turystyczną Wonderlands z portalu www.aktywne-obozy.pl
 
Obozy dla dzieci 
 
„Klub urwisa” jest to kolonia przygodowa dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Wyjazd dla dzieci, które lubią zabawę, szaleństwo, gry i mają dużo energii, którą będziemy mogli spożytkować na wiele sposobów. Będą zabawy integracyjne, wycieczki autokarowe, wyścigi, turnieje, plażowanie i wiele innych!

 
Zajęcia na obozach dla najmłodszych dzieci odbywają się pod okiem wyszkolonych wychowawców, ratowników wodnych oraz instruktorów: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony. Pobyt w Ośrodku Konferencyjno- Szkoleniowym „ZACISZE” w Spale pozwoli na korzystanie z wielu atrakcyjnych miejsc położonych niedaleko ośrodka. Rezerwaty przyrody i liczne bunkry z czasów II Wojny Światowej niejednokrotnie będą terenem zajęć dla dzieciaków. Wszystkie przewidziane zajęcia będą się odbywały z zastosowaniem niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.

 
Oprócz tego w wolnym czasie można oddać się zabawom w ośrodku przy bilardzie, piłkarzykach, tenisie stołowym, palcu zabaw lub skorzystać z boiska do siatkówki plażowej. Dzieci będą miały możliwość przebywania w pokoju z najlepszymi kolegami, ponieważ zakwaterowani będą w pokojach 4,5 i 6 osobowych z łazienkami i lodówkami. Na obozie przygodowym nie można zapominać o najważniejszym, czyli o potrzebnym ekwipunku.
 
Z takiego wyjazdu dziecko przywiezie do domu nie tylko pamiątki i nagrody, ale również niezapomniane wspomnienia, przyjaźnie i doświadczenie.
 
Drugim równie ciekawym miejscem dla dzieci jest ośrodek "Leśne Ustronie" w Borach Tucholskich w miejscowości Zamrzenica, w którym odbędzie się obóz dla dzieci „Mały farmer” dla najmłodszych. Każdy miło wspomina chwilę dzieciństwa spędzone na wsi. Wolność, swoboda, natura i przygody. Nie ominie to również Waszych pociech. Będzie to okazja przetestowania swoich umiejętności między innymi w opiece i zabawie ze zwierzętami domowymi, zabawa w stogu siana, warsztaty lepienia w glinie, a także możliwość prowadzenia traktora! Nie zabraknie też wycieczek jak i przygotowywania posiłków i różnych produktów z naturalnych składników.

 
Taki wyjazd to świetna okazja aby poznać farmę od środka i doświadczyć życia na wsi. Ośrodek „Leśne Ustronie” ( www.zamrzenica.pl ), w którym dzieci spędzą 10 dni, znajduję się bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Koronowskiego. Obozowicze będą zakwaterowani w drewnianych domkach campingowych 6-7 osobowych typu „Brda” i 3-4 osobowych typu „Chata” usytułowanych w sosnowym lecie w dolinie rzeki Brdy.
 
Możliwość korzystania z jadalni, kawiarni z salą dyskotekową i tarasem, świetlicy z telewizorem, biblioteki oraz sklepiku spożywczego. Dzieciaki mogą spędzać wolny czas na palcu zabaw, mini parku linowym lub własnej, wydzielonej plaży z pomostami. Znajdzie się również miejsce na ognisko, pole paintballowe z fortyfikacjami oraz sprzęt sportowy i wodny.

 
Do wszystkich zajęć i zabaw potrzebny będzie odpowiedni ekwipunek, w którym powinny się zawierać takie rzeczy jak: legitymacja szkolna, mały plecak, karimata, ciepły sweter, dres, kurtka przeciwdeszczowa, buty turystyczne, latarka, nakrycie głowy, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy, odzież i buty do chodzenia w wodzie, po lesie i mokradłach oraz leki, które dziecko przyjmuje (wraz z karteczką
informującą o dawkowaniu). Każdy uczestnik otrzyma „farmerski medal”, który będzie jedynie potwierdzeniem, że Wasze dziecko przeżyło dobry czas w niesamowitym miejscu, ze wspaniałymi i doświadczonymi ludźmi.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aktywne Obozy Wonderlands Sp. z o.o
http://aktywne-obozy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »