Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Moja Walentynko, zapraszam Cię do SPA…

Moja Walentynko, zapraszam Cię do SPA…
Zobacz więcej zdjęć »
Gdy brak Ci pomysłu jak spędzić Dzień Zakochanych, zabierz drugą połówkę na weekend w hotelu SPA. To będzie niezapomniany czas dla każdego z Was, celebrowanie wspólnych chwil i romantycznych gestów, tak ważnych dla każdego związku.

Walentynkowy Weekend w SPA to wspaniały prezent dla Was dwojga, prawdziwa uczta dla ciała i ducha, ale też świetna okazja do rozpalenia uczuć pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi. Taka odskocznia od codzienności, jej zabiegania i obowiązków pozwala zwolnić, odprężyć ciało, wyciszyć zmysły i ukoić umysł. To doskonałe okoliczności, by zadbać o siebie, ale też zaopiekować się ukochaną osobą i podnieść temperaturę Waszego związku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najlepszy holistyczny hotel SPA – kompleks Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****, który jest prawdziwą enklawą dla dorosłych (to hotel bez dzieci) - przygotował na weekend Walentynkowy specjalny program. W Walentynki zaprasza do Witalnej Wioski® SPA, gdzie wieczorem w otoczeniu zabytkowego parku można się oddać odnowie biologicznej pod gołym niebem. Świetlno-powietrzna ścieżka Kneippa, gdzie naprzemiennie oddziałujemy na ciało ciepłem i zimnem, sauna fińska, ruska bania, sauna świetlna, beczki polskie, balia japońska z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem przyniesie dobrą zabawę i nieocenione korzyści dla zdrowia. Błogi relaks czeka uczestników koncertów na misy i gongi tybetańskie, który odbywa się w jedynej w swoim rodzaju Komnacie Biowitalności. Kolejny wieczór daje możliwość wzięcia udziału w pełnym zmysłowych wrażeń nocnym saunowaniu w Łaźniach Rzymskich. Muzyka na żywo w wykonaniu mistrza akordeonu towarzyszyć będzie Gościom podczas obiadokolacji. Szef kuchni serwuje tradycyjne polskie dania, wyjątkowe menu wegańskie oraz dania wg Diety Życia. Specjalnie dla rannych ptaszków zorganizowano poranne ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa.

 

W walentynkowy weekend w Manor House SPA można oczywiście skorzystać ze standardowych tutaj, choć unikatowych na rynku, atrakcji. Polecamy kąpiele w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego oraz sesje saunowe w kompleksie Łaźni Rzymskich, które składają się z kilkunastu parowych, wodnych kąpieli, saun i wanien zdrowotnych. Warto wziąć udział w seansie w Chacie Solnej, która wzmacnia i oczyszcza układ oddechowy, rewitalizuje układ odpornościowy organizmu i wygładza skórę (jeden 40-minutowy seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem). Dobrze też skorzystać z energetyzującej Terapii Biowitalnej na kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie, która łączy prozdrowotne działanie: magneto-, termo-, muzyko,- lito- i jonoterapii. Z kolei system balansujący Keshego harmonizuje pola energetyczne człowieka, pomaga pobudzić siły witalne i odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki której organizm może zainicjować procesy samoleczenia. W każdym pokoju dostępny jest program SPA z masażerami głowy, dłoni i palców, leczniczymi solami, muzykoterapią i hipoalergicznymi kosmetykami. W Biowitalnym SPA można oddać się relaksującym zabiegom oraz oryginalnym, energetycznym terapiom, w których specjalizują się tutejsze Gabinety Bioodnowy. Godny polecenia jest autorski program odmładzający, który bazuje na metodach pobudzających naturalną zdolność ludzkiego organizmu do autoregeneracji.


Kompleks w mazowieckich Chlewiskach szczyci się także wspaniałą historią (to jedna z najstarszych siedzib szlacheckich na ziemiach polskich), przepięknym, zabytkowym parkiem z przypałacowymi stawami, ścieżkami zdrowia (historyczną, przyrodniczą i energetyczną) oraz Ogrodem Medytacji, w którym można pobudzić siły witalne. Znajdują się w nim miejsca o wysokiej energetyce: Kamienny Krąg Mocy, Ogród Zen, Piramida Horusa i energetyczne spirala oraz labirynt (replika słynnego labiryntu z katedry w Chartres).

Spędzenie czasu w tym magicznym ogrodzie niesie przyjemność obcowania z naturą i poprawia samopoczucie. Ciekawa jest także oferta ośrodka jeździeckiego ze SPA dla koni. Do tego urokliwe położenie z dala od zgiełku i pośpiechu miasta, czystym powietrzu, a przy tym dobry dojazd (niedaleko trasy Warszawa-Kraków) oraz lądowisko dla śmigłowców. Spędzenie Walentynek w takich okolicznościach będzie najlepszym prezentem dla dwojga.

​Więcej na: www.manorhouse.pl

     Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »