Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

„Moje wymarzone wakacje” – konkurs Centrum Handlowego Czyżyny

Jak powinny wyglądać wymarzone wakacje? Odpowiadając na to pytanie, klienci Centrum Handlowego Czyżyny mogą wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody. A ponieważ w wakacje czasu mamy więcej to… odpowiedź musi być pracą plastyczną.

W dniach 6-19 lipca na fanpage’u Centrum Handlowego Czyżyny na Facebooku odbywał się będzie konkurs plastyczny „Moje wymarzone wakacje”, w którym wygrać można nagrody takie jak: tablet, MP3 player, audiobooki czy karty podarunkowe.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wyobrazić sobie swoje wymarzone wakacje i wykonać pracę plastyczną na ten temat. Technika jest dowolna. Pracę należy przesłać najpóźniej do dnia 19 lipca br., zgodnie z instrukcją podaną na fanpage’u Centrum Handlowego Czyżyny na portalu Facebook.

 

Szczegółowe zasady konkursu opisane są w regulaminie na stronie www.centrum-czyzyny.pl oraz na fanpage’u Centrum Handlowego Czyżyny na Facebooku.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »