Kultura, sztuka » Kultura

Mokate - kawowe tematy - kalendarz Lavazzy 2011

Mokate - kawowe tematy - kalendarz Lavazzy 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Mokate, jako autoryzowany dystrybutor Lavazzy w Polsce, zaprasza na wystawę fotografii Marka Seligera, towarzyszących powstawaniu Kalendarza Lavazzy na 2011 rok. Wystawa organizowana jest wspólnie z Galerią Fotografii B&B w Bielsku-Białej.

Wernisaż przewidziano na 11 lutego br  o godz. 18.00 w siedzibie Galerii (ul. 1 Maja 12). Wystawa prezentowana będzie do 9 marca 2011 r.

Lavazza, znana włoska marka kawy, tematem 19. edycji kalendarza, pt. "Falling In Love In Italy", uczyniła piękno "zakochiwania się" we Włoszech. Zdjęcia Marka Seligera w specyficzny sposób obrazują sześć intymnych chwil, z udziałem Jej, Jego i… kawy. Tła zdjęć Seligera stanowią: toskański krajobraz w samo południe, wysoki przypływ w wieczornej Wenecji, balkon Romea i Julii w Weronie, skaliste Faraglioni u wybrzeży Capri o poranku, nocny ogród we Florencji oraz historia miłosna w Neapolu. Udział w kalendarzowej sesji wzięła gwiazdorska para – Olivia Wilde („Trzynastka” z serialu „Dr. House”) i jej mąż, reżyser, muzyk – Tao Ruspoli, bohaterowie zdjęcia na wyspie Capri. Kolejna ważna postać to Bill Gentle, który jako Kupidyn znalazł się na stronie tytułowej. Pozostałe sześć zdjęć kalendarza zdobią twarze Moniki Castillo, Enrique Palaciosa, Noot Seear, Cedrika Bihra, Liliany Dominguez, Alessandro Giallocosty, Violet Budd, Jeisy Chiminazzo i Ivana Olity. 

Mokate jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Lavazzy na terenie Polski od stycznia 2011 roku. Należy przypomnieć, iż Mokate ma za sobą szereg  przedsięwzięć podjętych dla wzbogacenia asortymentu kaw mielonych i ziarnistych. Jednym z nich było promowanie linii kawowej „Mokate tostato all'Italiana”. Współpraca z Lavazzą wpisuje się doskonale w prowadzone przez Mokate od lat działania mające na celu popularyzowanie tradycji konsumpcyjnych ze słonecznej Italii. Początek tym zainteresowaniom dało wprowadzone na rynek polski w 1992 roku popularne „Mokate Cappuccino”.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Art Media
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »