Technologie » Komputery

Monitor interaktywny Newline Elara – już w Polsce!

Monitor interaktywny Newline Elara – już w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
Ekrany dotykowe to najbardziej poszukiwane rozwiązania, pod warunkiem, że są intuicyjne, szybko działają i są bezpieczne. To ich trzy podstawowe cechy. Możemy odwiedzić Showroom Newline w Warszawie i sprawdzić jak dane rozwiązanie spełnia nasze oczekiwania.

Monitory interaktywne to narzędzia, które konsekwentnie wpisują się w naszą biznesową, a właściwie cyfrową rzeczywistość. Ekrany dotykowe to najbardziej poszukiwane rozwiązania, pod warunkiem, że są intuicyjne, szybko działają i są bezpieczne. To chyba trzy podstawowe cechy, których powinniśmy wymagać od urządzeń z tej kategorii.

Newline Elara ma wszystko to, czego powinniśmy oczekiwać od wielkoformatowego monitora do pracy w biurze. Nie tylko krystalicznie czysty obraz 4K i żywe kolory, ale także rozwiązania, które czynią z tego urządzenia skuteczne narzędzie do pracy i współpracy.

Warto zwrócić uwagę na:

 Android 11 – Newline Interactive jako pierwszy zaproponował monitory interaktywne z tą wersją systemu Google’a. To przede wszystkim lepsze zarządzanie pamięcią i uprawnieniami aplikacji. System zauważalnie zwiększa wydajność i responsywność.

 

*      8-rdzeniowy procesor – dzięki temu użytkownik zauważa szybsze, bardziej płynne działanie zwłaszcza skomplikowanych aplikacji.

 

*      USB-C 3.2 to gwarancja natychmiastowego dostępu do danych, audio, wideo, a także ładowania o mocy 100W

 

*      Najnowszy standard – WiFi 6.0 i Bluetooth 5.2

 

*      Narzędzia do wideokonferencji - głośniki 2.1 (2 x 20W + 15W Subwoofer) oraz kamera 4K 30fps + 8 mikrofonów

 

*      Certyfikowany OPTICAL BONDING – technologia polegająca na tym, że szyba ochronna jest na całej powierzchni sklejona z panelem LCD w jeden moduł. Jest to proces wymagający odpowiedniego kleju i technologii produkcji. W efekcie mamy wrażenie pisania „jak po kartce papieru”, brak refleksów świetlnych i obraz znakomicie widoczny z każdego miejsca w sali – kąt 178°. 

 

*      Szyba antybakteryjna potwierdzona certyfikatem TUV - testy zostały wykonane metodą JIS Z2801, która pozwala określić antybakteryjną aktywność i skuteczność danej powierzchni. Standardowy test trwa 24h, a skuteczność powłoki antybakteryjnej monitorów Newline została oznaczona na poziomie ponad 99,9%. Oznacza to, że tyle wirusów i bakterii zostało zneutralizowanych w badanym czasie.

 

*      Sprzętowy filtr niebieskiego  światła - bez wpływu na wyświetlane kolory (chroni oczy przed zmęczeniem)

 

Użytkownicy Newline Elara otrzymują w zestawie oprogramowanie składające się na unikalny ekosystem Newline:

 

·        WHITEBOARD – biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.

·        CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor. 

·        BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.

·        LAUNCH CONTROL - za pomocą jednego kliknięcia daje dostęp do aplikacji, kalendarzy i połączeń wideo. W ten sposób – szybko i bezpiecznie można zyskać dostęp do swojego konta Office 365.

·        REACTIV SUITE – fantastyczne narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.

·        DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami

·        ENGAGE oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.

·        CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.

·        APP STORE - każdy użytkownik monitora Newline może skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji.  

 

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta. Żywotność monitora to 50 000 godzin.

Bliższe informacje na temat monitora Newline Elara: https://newline-interactive.com/pl/products/elara/ 

Na testy i prezentację w Warszawie można umówić się wysyłając wiadomość -  poland@newline-interactive.com

 

Do dyspozycji klientów jest również łódzki showroom dystrybutora marki Newline - firmy AGRAF Sp. z o.o.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »